Спільнота пікап художник

Що таке пікаперів? Якщо ви пропустили два останні сезони VH1’S “Пікап Артист” і нагороду Нілу Штрауса перемоги книзі “Гра”, ви не можете бути знайомі з цим терміном, але підібрати художників, або PUAs вони часто скорочено, є швидко зростає в усьому світі явище.

Простіше кажучи, підібрати художників чоловіків, які присвятили своє життя стає краще на збирання і спальні з великою кількістю жінок. Звучить трохи жінконенависник, чи не так? Це, безумовно, може бути, але не може бути також багато переваг для того, щоб бути частиною спільноти художник пікап і живий образ життя PUA.

Пікап і зваблювання спільноти виникла наприкінці 90-х, завдяки можливості Інтернету. Перший підібрати художників були хлопці, які зустрілися на Usenet групі (рання версія веб-форумах) називається alt.seduction.fast. В основному, ця група стала місцем, де хлопці виходити в інтернет, щоб поміняти поради і рекомендації про те, як пікап жінок в барах і нічних клубах, і як трахатись. Ці PUAs загальні “поля-звіти” частина їх часу, підбираючи жінок, і допомогла критика і поліпшенню один одного технікою.

Поступово ці перші PUAs почав все краще і краще на збирання жінок, оскільки вони виходили щоночі і практикував те, що вони дізналися про роль жінок в барах і нічних клубах. Один з них був Росс Джеффріс, знайомства “гуру”, які використовували такі методи, як НЛП і гіпнозу, щоб домогтися успіху з жінками. Росс пішов на формі однією з перших компаній, пікап, де люди платили йому гроші для його продуктів, які допоміг отримати їм краще з жінками.

Інший ранній пікаперів був магом по імені Таємниці, які використовували фокуси і розкішні вбрання, щоб залучити жінок в Лос-Анджелесі. Таємниця був першим хлопцем, тримати “Bootcamps», де хлопці будуть платити Таємниця грошей, щоб він навчить основам пікапа артистизм, а потім вийти в “полі” практикувати свої методи на нічого не підозрюють жінок.

Один з учнів Містері зіркою був журналіст, який пройшов повз прізвисько “Style”, і стиль в кінцевому підсумку пішли далі, щоб стати одним з найуспішніших художників пікап і зрештою заснував свою власну компанію пікап називається Stylelife академії. Він також опублікував New York Times бестселерів роман, заснований на своєму досвіді, називається «Гра», який допоміг поставити пікап співтовариство виділяє в основне русло.

Сьогодні, пікаперів спільноти стрімко розвивається, з сотнями тисяч людей у ​​всьому світі вивчають методи і умонастрої спокушання, для того, щоб поліпшити їхній успіх у жінок. Велика частина зваблювання спільноти збирає онлайн на пікап форумах, так само, як оригінальні alt.seduction.fast, де вони розміщують свої питання та поради. Є також групи, звані “пікап лігва”, в основному групи хлопців, які збираються в реальному світі, щоб допомогти один одному у розвитку їх навичок підібрати художників.

Зваблювання спільноти також стало набагато більше комерційного за останні кілька років, з десятками пікап компанії виникають по всьому світу, хочете зробити деякі гроші з відчайдушних хлопців, що намагаються краще з жінками. Є в даний час сотні книг, аудіокниг і DVD-дисків, що чоловіки можуть придбати, що навчити хлопців, як стати краще з жінками, а також є багато компаній, які пропонують живу програми для поліпшення вашої гри.

Таким чином, як тільки підземні зваблювання спільноти стала набагато більш відкритою в останні кілька років, і багато людей стали його частиною. Є багато фракцій і методів в пікап спільноти, але якщо ви присвятіть себе і практики, ви теж можете стати пікапером і поліпшити свої результати з жінками.