Як справити враження на своїх дата з упевненістю

Знайомства можуть бути стрес і руйнування нерва. Ви можете відчути, що ви перебуваєте під мікроскопом, і всі ваші відмови і несправності піддаються у відкриту. Але ви можете зробити речі легше на себе, підвищуючи впевненість в собі. Ви будете набагато більш привабливі для будь-якої дати, коли ви випромінюють упевненість у собі плюс ви зможете насолоджуватися більше і отримати набагато більше з знайомства досвіду.

Оскільки весь сенс знайомства стає знати, що хтось краще, більшість людей стурбовані справити хороше враження. Самостійна сумніви можуть з’явитися – Ви досить розумні? Досить привабливим? Досить успішним? Це в поєднанні з загрозою відмови достатньо, щоб впевнено нікому йти на південь.

Отже, як можна збільшити вашу впевненість для вашого наступного побачення?

Перше, не підривають всі дати з пропорції. Це просто дата – один день або вечір. Решту життя не залежить від нього, хоча, звичайно, ви могли б відповідає вашим майбутнім чоловіком! Якщо ви просто шукаєте цікаву ніч або відчайдушно намагаються знайти пан або пані правою, то краще просто зосередитися на самій дати. Візьміть його за те, що вона є, і не покласти багато тиску на події. Насолоджуйтесь людини, якого ви в день з їжею і, фільм або будь що, – не мають великих очікувань, крім веселощів дату.

Ідіть в дату думати про себе, як людина, яка має багато впевненості в собі. Ми всі бачили їх, людина, яка проходить в кімнату і повертає голови, навіть коли вони не могли б бути найбільш привабливим або кращих одягнених. Якщо ви уявіть себе так само впевнено, то ви будете діяти таким чином – навіть тоді, коли ви дійсно не відчуваю.

Ви чули це раніше, але найкращий спосіб знайти упевненість на дату бути самим собою. Не намагайтеся справити враження на своїх дата, діючи як кимось, ким ви не тому, що у вас не буде впевненості, щоб здійснити це. Якщо ви знайшли спільну мову з вашою датою, ви будете раді, що Ви були не видаючи себе за когось іншого, бо тільки піддаватися пізніше і міг дійсно багато речей для вас. Крім того, він просто вимагає занадто багато зусиль, щоб видати себе за когось ще, і ви не зможете отримати задоволення стільки ж. І взагалі, чому б вашої дати хотів тебе такою, яка ти є?

Якщо ви відчувати себе невпевнено, про себе, зосередитися на іншій людині. Стати зацікавлений у їх хобі, любить не любить і дійсно думають про те, що вони повинні сказати. Коли ви помістіть їх в центр уваги він приймає уваги від вас, плюс ви отримаєте, щоб дізнатися про них багато. Задавайте питання і дійсно почути відповіді потім задавати більше запитань про відповіді. Звичайно, ви хочете зробити це в розмовному так, а не зробити ваш день відчувати, що ви смажите їх! У той час як ви не хочете говорити тільки про себе весь час ви також не хочете, щоб здавалося, як ви уникаєте відповідаючи на їхні запитання. Коли ви говорите про себе підкреслити ваші позитивні моменти.

Ще один спосіб, щоб взяти частину тиску з дати зробити щось інше, а не сидіти на вечері і відчуття незахищеності про придумують 3:00 розмови з людиною, якого не знаю. Знайти спільний інтерес, можливо, походи або спостереження за птахами і зробити цю дату, щоб зробити це. Таким чином, ви можете говорити про свій досвід, пов’язаних з т його інтерес, і це займе багато навантаження, а також підвищить вашу впевненість у собі, як ви будете говорити про щось ви знаєте багато о!

Головне при знайомстві варто пам’ятати, що ви цінний і особлива людина. Не відчувати себе гірше нікому і бути впевнені – це допоможе перемогти вас багато друзів і, можливо навіть, що хтось особливий!