більше знайомств – більше regrets_

Знайомства ніколи не було легкою справою. Це одна з найскладніших речей у житті, безпосередньо перед перебуваючи у відносинах. Перша річ, що вам буде потрібно, щоб знайти дату, яка могла б бути більш жорсткими для соціально можливостями здоров’я. Потім йде сама дата, де можна було б потрібно діяти його або її і з’ясувати, як речі будуть натискати і дивуватися, якщо там буде 2-й день. Після періодичних час знайомства, більше проблем і відносин могла б виникнути, що в кінцевому рахунку може привести в жалю. Ось кілька найпоширеніших жалю і лиха, які часто відчувають Датери.

1. Знайомства для людей дуже неправильно причин завжди призводить до бід. Там можуть бути деякі, які могли б впоратися з цим, але це може бути рідкісним. Деякі люди дату причин того, що особа, яка є фізично привабливі, бізнес-причин, ділових контрактів, статі або навіть просто зі співчуття. Замість цього ми повинні дати люди, які ми, здається, подобається, тому що їх велика особистість або, що, будучи для нас матч. Мій друг намагався доглядати за мусульманина, тому що вона була досить привабливою, в кінцевому рахунку речі нічого не вийшло через культурних відмінностей. Якщо ви знаєте, що ви входите знайомств, де речі дійсно не вийшло, не витрачайте на це час. Там можуть бути інші там у той час як ви витрачаєте свій час на ту людину.

2. У нашому сучасному суспільстві найбільш 20 людина щось поставить кар’єра попереду їх особистого життя. Це не погана річ, хоча. Але як тільки ви потрапляєте 30-х років ви, здається, втрачають щось всередині вас. Ви станете менш привабливим через ознак старіння. Наші біологічний годинник будуть в остаточному підсумку наздогнати на нас. Крім того, більшість хороших уловів буде менше. Постарайтеся, щоб збалансувати вашу кар’єру і громадське життя. Маючи особисте життя не означає, що потрібно вийти заміж і пожертвувати своєю кар’єрою. Він навіть може надихнути вас більше працювати. Це просто, як Ви розглядаєте ситуацію.

3. Дурний жалю тут, люди залишають людину, яку вони люблять. Не знаю, чому. Якщо ви любите людину, навіщо залишати його або її? Часто причини для людини, залишивши свого партнера через невірність. Якщо щось зрештою розоритися це може бути занадто пізно, щоб повернутися. Я маю на увазі, якщо ви любите людину, навіщо бути невірним? Було б заманливо, але це лише випробування ваших відносин. Нижня лінія, бути вірним.

4. Не будь ослом у ваших стосунках. Люди часто шкодую, що вони могли б бути краще, щоб їх партнер. Він завжди буде переслідувати вас, коли ви ставитеся до вашого партнера погано. Як могли наші відносини закінчилися, якби я був більш гарним? Постарайтеся бути ввічливими, згадуючи особливі дати (неважливо, наскільки вони сирний), добрий, збитку, отримати щось особливе, будучи спонтанним. Не будьте занадто пізно, щоб змінити, тому що ви можете шкодувати про це.

5. Чи не бути черствим, коли поховання людини. Це, безумовно, боляче і карма є спосіб знайти вас.