важко отримати – правила гри знайомства

Ви знаєте, як зацікавити його і тримати його таким чином? Або ви збентежений змішані сигнали, що ви обидва, здається, відправки? Ви коли-небудь відчували, що ви занадто очевидно? Спілкування, що ви романтично зацікавлені в комусь, як відомо, заплутаним для обох сторін, так що не хвилюйтеся, якщо у вас немає природні здібності для цього. Багато людей бентежить, як чоловіки і жінки нехай один пильовик знаю, що вони зацікавлені. Жінки мають багато посилення, навчившись телеграфувати свою зацікавленість у цьому шляху, тому що грати важко отримати добре працює з більшістю чоловіків.

Хай знає, ви не доступні.

Ви не повинні повністю блокувати його, але ви хочете, щоб послати сигнал, що у вас активний спосіб життя, друзів та інтересів. Переконайтеся, що він знає, що ви не сидите по телефону очікуванні його дзвінка. Наприклад, дати йому свій номер, але не підібрати кожен раз, коли він називає. Коли він запитав, що ви робили минулої ночі, дати йому загальну інформацію, але бути трохи розпливчатим на деталях. Він буде заінтригований, і невідомість, не знаючи, що ви робите буде звести його з розуму. Небезпека цього є, що він може створитися враження, що ви дуже зайняті, або не зацікавлені в ньому. Як уникнути цієї помилки може бути важко, однак, і багато дівчат зробити себе більш доступним просто перестрахуватися. Як знайти золоту середину?

Ваші дії спінінгом.

Гарне правило жити, щоб показати всього лише натяк на інтерес, коли хлопець перший підійде до вас. Ви хочете, щоб він знав, що, хоча він отримав вашу увагу, ви зайняті, соціальні жінка з великим на її тарілці. Якщо він дійсно зацікавлений у вас і гідні вашого часу, він буде стояти на своєму, поки не отримає свою повну та безроздільне увагу. Тоді постає питання про номер телефону. Навіть якщо ви по-справжньому в хлопця, і він дав вам його номер, ніколи не піддавайтеся на бажання зателефонувати йому. Це можна легко інтерпретувати як відчаю. Якщо він дозволяє за кілька тижнів проходять, і не зателефонувати вам, поклав інцидент позаду вас, і рухатися далі зі своїм життям. Якщо він дзвонить вас через кілька днів, ви будете знати, ви його на гачок.

Примусьте його працювати навколо вашого графіка.

Навіть якщо ви тільки планували сутулість навколо вашій квартирі в піжамі і їсти морозиво весь уїк-енд, не дати йому знати, ви вільні! Коли він дзвонить, щоб запросити тебе на реальних отримати до ноу-ти зустрічаєшся, створюють враження, що ви працюєте його у своєму щільному графіку.

Зберегти серйозні речі на потім.

Ви, можливо, вже є плани з вас і вашої дати на ALTER, але не бомбардувати його з глибокими питаннями про його наміри, особистих переконань, або інші наболілі питання. Скажіть йому про себе достатньо, щоб дати йому гарне почуття, яка ти є, і слухати своє оповідання, щоб побачити, якщо він такий хлопець, ви думаєте (і сподіваюся), він є. Давати занадто багато інформації певна нетактовність, коли грати важко отримати.

Ви знаєте, відчуття, що ви отримуєте, коли ви повинні запитати себе: “Чи дійсно він зацікавлений?” Кращий спосіб відповісти на це питання, щоб побити його, що робить його задуматися, якщо ви зацікавлені в якості, як він. Якщо ви все зробите правильно, це буде тримати його зачарував і заохочувати його переслідувати вас.