вигод-буття Friends With Benefits

Friends With Benefits відбувається, коли занадто люди, які бачать один одного для оргазму вирішує поговорити згодом. Вони вирішили поговорити, поїсти разом і зустрітися за межі спальні і фактично насолоджуватися компанією один одного … або це може бути навпаки. Вони приятелі, які люблять говорити, їсти, поки вони не зустрінуться в межах спальні і виявляють, що вони, як даючи один одному оргазм.

Існує ця норма в Friends With Benefits, ваші не повинні бути емоційно залученим. Мовчазний правило не мати ніяких правил немає зобов’язань. Ви повинні бути високо розвиненою людиною, якщо ви знаходитесь в змозі відокремити свої емоції, кого ви грюкнувши з тілом в деякому дешевому мотелі регулярно.

Надання ви високо розвиненим буття або просто змучений-чи є різниця. Може друзі з роботи переваги? Різниця з лягти в ліжко з цим «вигідно приналежність”, коли беруть участь люди вирішили мати ексклюзивні сексом один з одним, але варіант на сьогоднішній день інших людей залишається відкритим.

Люди часто звертається до такого роду справою через хвилювання вона приносить. Тільки два з них знає інші колеги залишаються в невіданні, що це табу. Friends With Benefits може працювати тільки, якщо обидві особи вистачає зрілості. Вони люблять один одного досить, щоб спати один з одним, але не достатньо, щоб провести все своє життя один з одним.

Таким чином, вони вирішили стати парою, поки ідеальна людина для них не приходить. Так що краще, щоб просто насолоджуватися моментом, поки він триває. Скористайтеся перевагами без ускладнень реальні серйозні стосунки. Одна річ, яка робить цей вид «Дружба» роботи є те, що вона має менше стресу і без великих очікувань від іншої людини.

Ви не приймаєте один одного всерйоз, тому що ви знаєте, що не потрібно. Ти говориш, як друзі, не вийшла, як приятелі, ви маєте право на флірт, коли ви зіткнулися з, хто вам подобається і ваш “друг” не заперечуватиме. Тим не менш, у вас є бонус в сексі. Що може бути більш захоплюючим, ніж це? Поки ви ніхто з вас не закохується шляху пари не роблять то ніяких ускладнень.

Це менш напружений, коли емоції не заважають. Занадто багато емоцій все ускладнює, ревнощів і очікувань розвивається. Коли емоції вплутується то “Friends With Benefits” настройки, безумовно, закінчиться, і ви не можете навіть відновити дружбу частини. Чи означає це, що ви повинні бути позбавлені емоцій? Не потрібно, позбавлений таке сильне слово.

Краще всього зробити, ймовірно, бути капітаном власного емоції. Будь-які відносини повинні мати мету-як ви хочете, щоб вона закінчилася або ви хочете чи успіх? Friends With Benefits пари повинні перевершувати і зосередитися на перевагах спілкування. Це салют кожен »подружилася з парою переваги”, якщо вони в змозі перевершити хтивих частині сексу і може при цьому залишатися друзями, зрештою, навіть краще, якщо вони піднімаються вище і стають друзями та аматорами із зобов’язанням.

У якій би відносини у вас, важливо, що є ріст і це те, що кожна пара повинна стежити за-потенціал кожної із сторін і відносин, щоб рости.