вони не хочуть, щоб зустрітися з друзями прямо зараз

Ви і ваш партнер знайомства були бачити один одного протягом досить довгого часу тепер. Речі здебільшого йдуть досить гладко між вами двома. Будь-які проблеми і турботи, які виникають були розроблені до загального задоволення. Той факт, що ви і ваш партнер можете працювати через те, що питання підняв їх авторитет у ваших очах.

Однак цю конкретну тему потрапила вас у глухий кут. При спробі отримати відповідь з них, вони просто продовжують кажу вам, щоб почекати і дати йому час. В один прекрасний день вони будуть готові. Ви терпляча людина, але те, що вони не не хочу, щоб зустрітися з друзями сильно тестування витривалості.

Вона не схожа ви ще не зустріли своїх друзів. Ваша дата сказав вам одну ніч, що ви двоє збираєтеся мати зібратися разом з його або її погляди. Це було раптовим, але ви пішли разом з ним. Деякі з його друзів, яких ви любили, інші не так багато. Тим не менше, кожен раз, коли випадок представився ви були солдатом і пішов разом незалежно від того, як ви себе почували.

Проте, коли мова заходить про ваших друзів, це не була вулиця з двостороннім рухом двох, тому зрозуміло, значною мірою, чому ви ображені. Ваші друзі, які просто, як важливо для вас. Ви відчуваєте себе добре про ваше знайомства партнерів так що ви хочете ввести їх в своє коло спілкування.

Це може бути нестерпним, але є деякі шляхів ви можете спробувати, перш ніж дозволити собі отримати занадто роботу над ним:

1. перетинають іспиту

Так як, наскільки ви знаєте, ваша дата ніколи не зустрічався з друзями, то цей час ви робите невелике розслідування. Бояться вашого кола будуть думати, що ви двоє одружуються? Може бути, вони не впевнені в собі і страх, що ваші друзі можуть стати низька думка про них і передати, що ставлення до вас. Або це може бути, що вони не так вже серйозно ставитися до відносин і не хочу, щоб хто-небудь отримати неправильні ідеї. Причина ви зустріли його друзів, тому що вони вже знають рахунок. Все можливо, так це нормально, щоб допитати їх. Будьте наполегливі, але ніжним.

2. легкість в

Є моменти, коли зустріч нової групи людей відчуває, що стоїть на сцені перед незнайомим. Ви відчуваєте, як ви прослуховування. Ця думка тільки й може привести в замішання багатьох людей. Один із способів знизити рівень стресу, щоб спланувати невеликі отримати зустрічей. Почніть з дати введення одному другові, в той час, і подивитися, чи допоможе це ситуацію. Ви також можете спланувати вечір, де є рівна кількість своїх друзів і ваші. Весь фокус у тому, щоб це, щоб переконатися, що ваша дата не зникають у своїй власній маленькій клікою. Переконайтеся, що є багато змішуючись з обох сторін.

3. війну на виснаження

Після тривалих вправ медитації та йоги, ви вирішили перечекати. Ви відчуваєте себе добре про ваше знайомства партнерів так що ви прийшли до висновку, що найбільш зручний для вас в їх темпі. Це не означає, що у вас немає таймера, коли ваша дата повинна зустрітися з друзями, але в цей момент ви вирішили дозволити їм взяти стільки, скільки їм потрібно. У цьому аспекті ви впевнені, що вони в кінцевому підсумку прийти.

Впроваджуються один одного друзів не повинно бути руйнування нерва досвід, але це для деяких партнерів знайомств. Якщо ви зіткнулися з цим прямо зараз з людиною, ви зустрічаєтеся, ніж побачити, якщо є все, що ви можете зробити, щоб допомогти. Проте, якщо справа доходить до точки, де ви бачите, що вони не рухаючись з місця і ваші друзі важливі для вас, то ви можете переглянути майбутнє відносин знайомства