знайомства промахів – 10 кращих помилки люди роблять при зверненні жінок онлайн

Ось десять речей, які ви повинні уникати при зверненні жінок в Інтернеті. Це буде найважливіший знайомства і відносини поради, які Ви прочитали весь рік.

Помилка № 1: посилаючи їй “просто” підморгування

Більшість інтернет-сайти знайомств дозволяють відправляти “підморгування” або “проявляють інтерес” безкоштовно. Але що це їй сказати про вас? Коли це дійсно гаряча дівчина отримує ваше підморгування, вона бачить, що хлопець не серйозно про бажання, щоб зв’язатися з нею і занадто дешево, щоб розщедритися на $ 20 членський внесок.

Який чудовий спосіб почати відносини … Не!

Вона також знає, що моргання легкий “відмовка”. Будь-яка людина може прокрутити сотні інтернет-профілів і підморгував усім, що рухається. Так що, з її точки зору, чому вона повинна витрачати час на вас, коли існують десятки хлопців, що знайшли час, щоб відправити її реальні повідомлення щодня?

Помилка № 2: не маючи недавній якість фотографії в своєму профілі

Цей повинен бути легким, але насправді, більшість чоловіків не завантажувати свої фото. Статистика на цьому дуже ясно. Анкети з фото, отримую в 10 разів більше виглядає, ніж без, а також профілів з фотографії отримати в 4 рази більше, ніж виглядає профілів з поганою фотографії.

Дозвольте мені запитати вас … При вході на сайт знайомств і пошуку, не ви буде шукати для жінок з фото в своєму профілі в першу чергу? З чого б їй бути по-іншому? Багато жінок, будемо вважати, що у вас є, що приховувати, якщо ви не будете розміщувати фото – як, може бути ваша дружина …

Якщо вам не подобається ваше фото, мають професійні один зроблений. Є багато професійних фотопослуг які нічого не роблять, але створюють великі фотографії для вашого інтернет-сайт знайомств.

Якщо ви хочете шансів проти інших хлопців там, завантажувати фотографії хорошої якості. О, ще одна надзвичайно важливо відзначити, – переконайтеся, що ви завантажуєте недавню фотографію. Немає нічого більш розчаровують, ніж з ким-небудь познайомитися і зрозуміти, що картина, яку вони послали вам було 20 років і 40 фунтів назад!

Помилка № 3: Надсилання повідомлення з нудний предмет

Факт № 1: Хлопці з числа дівчаток, принаймні 12:58 на більшості сайтів знайомств, і це консервативна числа.

Факт № 2: Добре виглядають дівчата отримують десятки підморгує та повідомлення в будь-який день.

У вас може бути найдивовижніша компанія, і Ви можете послати найбільш інтригуючих повідомлень, але вона ніколи не може бачити це, тому що ви не змогли захопити її інтерес з предметом вашої електронної пошти.

Дайте їй привід, щоб відкрити повідомлення першим! Він повинен виділятися серед всіх інших, або він має високий шанс того, щоб видалити і ніколи не читав. Витратьте стільки часу, розробці інтригуючою сюжетною лінією, як і ви в письмовій формі решту вашого повідомлення. Задайте їй питання або конкретно посилатися на деякі деталі в її профіль так, що вона буде знати, що насправді читати його і дійсно зацікавлені в більше, ніж просто її зовнішність.

Помилка № 4: відправка її неясне, родові або іншим кульгавою повідомлення

Таким чином, ви взяли зусилля, щоб стати платним членом сайті знайомств, і ви хочете зробити велику частину вашого членства. Але тоді ви придумали стандартні шаблонні повідомлення, і ви швидко скопіювали і вставили його в десятки дівчат. Перейти Вас! Принаймні, те, що ви думаєте …

Добре, перевірка в реальних умовах. Жінки люблять відчувати себе особливими і важливими. Вони можуть пахнути кульгавою форму повідомлень милю, і кнопка видалення завжди під рукою. Так чому б не взяти інший підхід? Насправді читав їй всього профілю (ми знаємо, що це болісно, ​​але робити це в будь-якому разі!), Дізнатися якомога більше про неї, а потім відправити її проникливий, ПП.

Пам’ятайте, що ви її повідомленнями, і вона повинна відчувати, що вона є єдиною дівчиною в усьому світі, що ви зацікавлені Тримайте ваші повідомлення досить коротким і лаконічним. Комплімент або посилання на деякі речі або речі, які ви знайшли цікаве в її профіль. Тоді, укладати з кожним повідомленням “чіткий заклик до дії”. Завжди будьте доброзичливі і ввічливі, але сказати їй, що ви хотіли б їй робити далі. Не залишайте її цікаво. Як приклад можна “поговорити з вами найближчим часом» або «напишіть мені”.

Помилка № 5: Приймаючи занадто багато часу, щоб відповісти на її повідомлення

З усіма шум навколо спокушання і “пікаперів” співтовариство в ці дні, багато хлопці бояться лякати жінок їзди на що з’являються занадто нетерплячими або відчай. Таким чином вони отримують її повідомлення, а потім зачекайте … і чекати … і цікаво, коли це “OK”, щоб відповісти їй.

Давайте з’ясуємо це. Оперативно відгукуючись не погана річ. Це, ймовірно, допоможе вам виділитися з десятків інших хлопців, що обмінювалися повідомленнями і її сьогодні. Як і більшість можливостей в житті, ти набагато краще кувати гаряче залізо в. Змиріться з цим і повідомлень спині. Насправді, зробити це, поки вона ще перебуває в системі. Забудьте про “Head Games” і бути самим собою. Жінок приваблюють упевнені в собі чоловіки, які комфортно у своїй власній шкірі. Будь самим собою і все буде в порядку!

Помилка № 6: Звертаємося за її особисту інформацію занадто рано

Таким чином, ви обмінювалися повідомленнями і це дійсно велике виглядають дівчини, і вона відповіла з основним “Привіт” повідомлення. І що тепер? Ви хочете її реальну адресу електронної пошти, номер її телефону, її робочий номер, а ще краще її адресу, ви можете піти туди зараз, правда?

Стоп! Просити у неї Будь особиста інформація у ваших перших повідомлень є швидкий спосіб убити відносини до його початку. Подумайте про двох собак наближаються один до одного … що вони роблять? Вони підходять повільно і обережно, і перейти до обнюхують один одного. Чому вони це роблять? Вони пізнають один одного. Люди ж у багатьох відношеннях.

Не налякати її. Не квапся, і нехай вона дізнається вас, перш ніж звернутися особистої інформації.

Помилка № 7: Створення сексуальні натяки у своє перше повідомлення

Так, вона дійсно гаряча і так її профіль здається кокетливі й сексуальні … Таким чином, ви думаєте, що це нормально бути відверто сексуальною, коли ви намагаєтеся зв’язатися з нею, НЕПРАВИЛЬНО! Якщо ви не перебуваєте на AdultFriendFinder.com або інший сайт для дорослих, сексуальні натяки навряд чи допоможуть вам. Вони, швидше за все, ніяких шансів зірвати ви, можливо, мали з нею. Так що не робіть цього.

Помилка № 8: посилаючи їй гроші або номер кредитної картки

Так, всі популярні Нігерійські (або якої іншої країни на ньому в цьому місяці) гроші афера. Сайти соціальних мереж, в тому числі сайтів знайомств, страждають від шахраїв. І ви знаєте, хлопці падають щодня …

Пам’ятайте, що в цілому “, якщо це звучить занадто добре, щоб бути правдою” ідея досі стоїть! Якщо інтернет-профіль дійсно погано, і раптом дівчина дивно нагадує супермодель листів ви і обіцяє зробити всі ваші мрії збуваються, робіть це повільно. І не слід передавати гроші або іншої фінансової інформації, щоб зробити її прийти до вас.

Помилка № 9: Перевірка з її “дійсно гарячі” фотографії оголених про її особистому сайті

Усі популярні “CAM дівчата” явище дивовижне безліч нових людей на щоденній основі. Отже, що ж “CAM дівчинка?” Ну, припустимо, що ви шукаєте і профілі на перебігти цим великим нетерпінням дівчинка. Вона виглядає доброзичливим, доступним, і носить дуже наводить наряд. Щоб зробити його краще, її профіль має посилання на її “особисте”, де можна “бачити більше її”.

Яка удача! Таким чином, ви натисніть на це посилання, і до вашого подив, ви повинні “підтвердити Ваш вік шляхом надання номера кредитної карти”. Хм. Якщо ви хочете переглянути сайт для дорослих, а потім приступити і насолоджуйтеся. Але визнати це, яка вона є – часто підліткові високої чоловічої школи, який претендує бути дійсно гарячої дівчині для того, щоб робити гроші, відправивши щасливим серферів (читай: ви), щоб платити за перегляд сайт для дорослих.

Помилка № 10: Не знаючи, що ви дійсно хочете

Остання помилка насправді на сьогоднішній день є найважливішим … Простіше кажучи, більшість хлопців використовувати карабін підхід до знайомства і сподіваємося потрапити хоч що-небудь. Потім вони дивуються, чому вони не щасливі з жінками вони зустрічаються. Не найкращий підхід до найбільш важливим аспектом вашого життя, чи не так?

Перед тим, як приєднатися до будь-який сайт знайомств, зробити крок назад і зрозуміти, що саме ви шукаєте … Яку жінку ви дійсно хочете зустрітися сьогодні? Таким чином, вам не потрібно витрачати свій час повідомленнями дійсно великим нетерпінням “мати-одиначка”, коли ви знаєте, що ви не хочете дітей. Якщо ви турист, то ви, мабуть, не хочуть витрачати час на обмін повідомленнями жінка говорить вам, що в її профілі, що у неї алергія на сонце. (Ще одна причина, насправді читати її профіль.)

Це буде добре стоїть вашого часу, щоб зрозуміти, що ви дійсно шукаєте!

Copyright 2006, AskDanAndJennifer.com – Всі права захищені.