секрети зваблювання стриптиз-клуб – як підібрати стриптизерок

Ось кльовий раду для Вас використовувати в наступний раз ви гуляти в стрип-клубі, і ви хочете спокусити гарячі стриптизерки і побачити її межами клубу …

Я читав багато книжок про маркетинг, і це дивно, як багато спільного є між спробою закрити продаж з клієнтом – і намагається закрити операцію з жінкою і отримати те, що ви хочете від неї. (Це може означати придбання її номер телефону, створення побачення з нею, або приносити її додому для сексу.)

Суть в тому, якщо ви збираєтеся спокусити жінок ти повинен бути хорошим продавцем. Продукт, який ви продаєте, це ви самі.

По-перше, ви повинні вірити в продукт, який ви продаєте. Якщо ви думаєте, що ви цінний актив, який будь-яка дівчина була б пощастило, що він буде набагато простіше для вас, щоб переконати жінок йти для вас.

Можна сказати, це як різниця між рухом до представництва Ferrari, а автомобіль, який продає багато поганих старих автомобілів.

Продавець на Ferarri багато знає, що він отримав “товар”. Кожен хлопець хоче Ferarri, вірно? Ці продавці, як правило, дуже гладкою і полірованої, і вони не повинні йти на “важко продати”. Продавець більш зацікавлений в отриманні чи здатні ви про купівлю одного з своїх дорогих автомобілів. Йому не потрібно, щоб спробувати змусити вас купити автомобіль. Якщо ви в дилерському Ferarri, це очевидно, що ви хотіли б мати один! Питання на увазі, що продавець є, у вас є ресурси, щоб купити Ferrari?

Порівняйте це з “Hustler”, який працює в поганих старих автомобілів багато. Він знає свої транспортні засоби лайно. Якщо ви купуєте одне, він може вийти з ладу, перш ніж ви отримаєте його назад у свій дім! Низька якість своєї продукції очевидні тим, як він робить свої продажі смоли. Він наполегливі і занадто нетерплячим, щоб робити покупки. Він знає, що його продукти не говорять самі за себе, йому потрібен, щоб спробувати переконати вас, що “це те, що вам потрібно.”

Очевидно, що ви хочете бути хлопцем, Ferrari, коли ви фліртує з жінками … і особливо з гарячими стриптизерками. Питання в вашій голові повинна бути, ця дівчина гідна вашого продукту? Тому що, не кожна дівчина заслуговує тебе …

Таке мислення має важливе значення для спокушання гарячих стриптизерок, тому що вони звикли мати справу з клієнтами, які в захваті від своєї красою і сексуальністю, – але у них немає впевненості, що необхідно зробити гарячу жінку відчувати непідробний інтерес і залучення .

Так, більше всього на світі, ти повинен бути веселим і грайливим. Не приймайте ці взаємодії стрип-клуб занадто серйозно. Закон, як загравання з гарячою стриптизерки є абсолютно нормальною частиною вашого способу життя.

Коли вона запитає вас “Ви хочете танцювати,” ви робите вигляд, що вона хоче танців від вас. Ви говорите, що …

“Чи хочу я танцювати? Для вас? Ну, я думаю, що міг, але я беру сто баксів на три пісні, і тримати свої руки при собі …”

Якщо гарячі стриптизерки говорить вам: “Ви можете купити мені випити?”, Ви зможете відповісти …

“Ну, я можу, але тоді ми знадобляться наступні десять хвилин розмов, і мені потрібно, щоб переконатися, що ви можете носити в прохолодний розмову. Так скажи мені що-небудь про себе, що ніякої клієнт в цьому місці ніколи не буде здогадуватися про Вас. ”

Ось гумористичний, який я використовую в стрип-клубах. Коли стриптизерка представляє себе мені під своїм сценічним ім’ям (наприклад, “Привіт, я Доля”), я створюю сценічне ім’я для себе:

“Ну, так як ми даємо сценічні імена, ви можете називати мене Геркулеса. Я танцюю в клубі вниз по дорозі вечорами у вівторок дам. Ймовірно, ми можемо поділитися деякими порадами один з одним, так?”

Мій “Secrets Of Seduction Strip Club” програма дає десятки тактику і техніку для флірту зі стриптизерками і будівництва реальних зв’язків з ними. Там дуже багато смішних, розумний, зухвалий речі в цій програмі, яка збирається взяти стриптизерок зненацька … і зробити їх дуже хотіла б знати більше про вас.

Тоді, ви збираєтеся освоїти «закриття» тактики, які дозволять вам, щоб взяти речі з клубу … і врешті-решт, у вашому ліжку 😉

Якщо Ви любите відвідувати стриптиз-клуби іноді (як я роблю), то чому б іншим “башка клієнта” і підірвати гроші ні на чому? Чому б не дізнатися, як взяти під контроль і зробити гарячі стриптизерки грати в цю гру за вашими правилами.

Інформація, що міститься в “Секрети зваблювання Стрип-клуби” є надзвичайно потужним. Деякі з цих тактик стриптизерок впливають на підсвідомому рівні і відображення їх “тяжіння перемикачі” без них навіть не підозрюючи про це! А ще краще, якщо ви знаєте, як підібрати стриптизерок, закриття угоди з “звичайних” жінок в інших середовищах починає відчувати себе майже занадто легко! Вивчіть цю тактику і починають домінувати в стрип-клуби сьогодні ввечері.