секрети, щоб залучити чоловіка своєї мрії, навіть не ask_

Ви просто втомилися від знайомства жаб, і незрозуміло, чому пан Неправильно тільки привертає до вас? Чи маєте ви намір вийти з ривками і ті, звичайний неправильно для вас, хлопці?

Як довго ви точно чекала чоловіка своєї мрії, щоб показати у вашому житті? А що таке смуток, коли ваша мрія людина показує вгору, але тільки для того щоб бути відсутні більше!

Для жінки, незалежно від того, наскільки успішно ви, кінцева мета як і раніше, щоб знайти хорошого хлопця, щоб бути с. Так, ви можете бути щасливі з вашої одне життя, але ви впевнені, що ви не хочете хороший хлопець поділитися ті щасливі моменти? Ви дійсно любите спати в поодинці?

А тепер, жінки, ось ваш шанс. Дізнайтеся, як знайти чоловіка своєї мрії.

1) Будьте доброзичливі і активну

Жінки, як правило, мають переконання, що хлопці повинні зробити перший крок. Ой, да ладно! Це тисячоліття! Пройшли ті часи, коли жінки не можуть наблизитися до хлопців. Це природно для жінки бути соромливою, але ви знаєте, що якщо ви сором’язливі, ви втрачаєте багато шансів?

Хлопці, як правило, бояться відмови, і саме тому багато хлопці не наважуються підійти до красуні. Але якщо ви почнете підходити до них, я впевнений, що хлопці будуть дуже вражений.

Подивіться навколо тих жінок, які прохолодно бойфренда. Чи є ці жінки сором’язливі типу, або вони чистих видів? Швидше за все, ці жінки дуже доброзичливі. У той момент ви доброзичливі, ви почнете, щоб знайти хлопців приходять до вас замість цього!

2) Будьте відкритими
Не дивіться вниз на себе. Будьте відкритими. Вийдіть на вулицю і познайомитися з новими хлопцями. І питання в тому, де я можу знайти хлопців?

Ну, в будь-якому місці можна. Тренажери та бібліотеки гарні місця, щоб зустріти хлопців. Як про пабах і барах? Не маю, думаючи, що бари та паби для поганих жінок.

Справді, в сучасному світі, багато людей не мають часу, щоб взяти участь у заходах, а просто хочете, щоб розслабитися після роботи. Отже, чому б не перевірити бар з невеликою групою друзів, і дізнатися більше хлопців? Хто знає, хлопець вашої мрії може бути там!

3) отримати над вашим фобій відносини

Ви можете мати погані відносини, і ви боїтеся дайвінгу в інші відносини. Ви, можливо, дали надію. Або Ви, можливо, чули від друзів про свої невдалих дослідів, і ви не хочете бути схожими на них.

Якщо у вас є всі ці фобії знайомства у вашому розумі, ви ніколи не знайдете свою мрію хлопець, і ви будете тільки привернути небажану хлопців. Вам потрібно позбавитися від цих поганих зображень знайомства, і створити впевненість в собі.

Тільки тоді, коли ви готові зустрітися з кимось ще, що ви зустрінете свою мрію хлопець. Якщо ваше серце наповнюється страхи і розчарування про кохання, як ви можете залучити судженого?

Не погоджуйтеся на другий кращий хлопець більше! Чого ви хочете хлопцем, якого ви бажаєте! Я з нетерпінням очікую почути Ваші успішні історії кохання.