сексуальна динаміка сьогодні

Чоловіки ‘інтерфейсних’ завантажений. Ми можемо отримати миттєво включив візуально сексуальної багатозначність або зображенням цих атрибутів становлять жінки.

Це впливає на наше спільне поведінка при роботі з жінками. Я перестану говорити “ми”, тому що хоча я раніше виглядало, що я більше не буду.

Так що це чоловічий поведінкової реакції миттєво застосовується до жінок, що чоловіки підходу, побачити і спробувати спілкуватися. І що ви думаєте? Це гвинти все догори!

Вони, очевидно, “зацікавлених” у тому, що вона може запропонувати йому, тому що вона має ті ж атрибути яку він мріяв про так багато; гаряче тіло, сприймається красу і соціальне значення.

Вона знає, що він зацікавлений і тому, що він зацікавлений у «це», вона не зацікавлена ​​в ньому, тому що він не когнітивні її істинної сексуальності (з яких вона ніколи не скаже людині).

Що ці люди не розуміють, що його інтерес до неї не має особливого значення взагалі. Я висвітлювати цю тему в інших статтях, але насправді про жінку, і те, що вона переживає.

Тому, коли “підходи” ще один хлопець, який їй, очевидно, «зацікавлені» у її «тіло» і дає їй реляційних влада, вона не зацікавлена. Це поза нудно їй, і це абсолютно
непривабливими.

Там немає тяжіння, немає проблеми. Як вона може очікувати, щоб отримати віддачу від фізичних відносин, якщо він буде, як Джим в “Американський пиріг”, коли Надя на ліжку? Вона буде розчарована, тому що він не в людині, який вона може довіряти зіштовхнути її кнопок.

Жінки повинні бути включені і прогріті. Вони не можуть бути розігрітий, якщо вони холодні, в першу чергу. Так що, якщо чоловіки ‘інтерфейсних’ завантажуються і жінки, як правило, не?

Чи є надія для чоловіків, щоб домогтися успіху послідовно з жінками, якщо ми так миттєво збуджує
їх тіла? Так, є надія (нарешті).

Це час, щоб зрозуміти жінок біхевіоризму і психології. Правда чоловікам жіноча розумію жінок, поважати їх і знати, як перетворити їх і підігріти їх.

Вони розуміють, що це не про свої власні егоїстичних інтерес до неї, але, швидше, про неї. Дійсний ловелас (вище “Гравець”) може відкласти в сторону свої власні корисливі інтереси встати на шлях до реальності секс сам по собі, тому що він розуміє жінок і їх істинної сексуальності.

Жінки шлях до сексу. так що навіть якщо ви часто хочуть, щоб миттєво отримати секс з жінками ви бачите (особливо prickteases якій ви були привчені реагувати на), ви не можете просто «займатися сексом» з ними миттєво, якщо ви не в порно контракту.

Порнографія і сексплуатація є експлуатація кульмінація вже існуючі відносини. Ви повинні мати якісь відносини вже там, перш ніж ви можете займатися сексом (якщо у вас не було його самостійно у вантажівці, за кермом ..)

Так що розслабитися і зрозуміти, що жінки істинний шлях до сексу і встати на шлях до сексу, а не очікувати все щире і лякати жінок геть.

Дайте їм номери, щоб бути зацікавлені в вас, поважаючи, що вони являють собою шлях, і тоді ви будете в кінцевому підсумку, як я люблю говорити “Початок Вашим.