флірту поради – найкраща зв’язок мови тіла

Флірт є важливою частиною спілкування в кожному видів. Тварини і птахи взагалі не мають їх флірт процедури, і люди нічим не відрізняються, за винятком, що ми схильні думати занадто багато! У занадто багато думати, ми беремо наші очі від головної мети і в зоні на наші турботи і передбачуваних недоліків замість цього.

Ви дивилися фільм “Hitch”? Уілл Сміт грає роль гуру знайомства, хто отримує хлопців “пройти ходу” з дівчатами своєї мрії. Він проводить багато часу говорили ці люди, щоб повірити в себе, повірити, що вони чогось варті і що вони мають значення самі по собі. Ідея зрозуміла; розумію ваше власну гідність. Це не те, що ви говорите, це те, що ви передати.

Птахи та інші тварини не хвилюйтеся, якщо їх дзьоб занадто коротким, ні, якщо вони несуть кілька зайвих кілограмів, зараз, чи не так? Вони не витрачають години болісного про те, що сказати і як сказати. Вони просто дивитися і відчувати себе і зробити. І багато в чому це те, що ми, люди, повинні навчитися робити так само. У флірту важливо повернутися до витоків.

Основним ключем до комунікації є добре слухати. Якщо ви слухаєте то ви будете знати, як реагувати. Якщо замість того щоб слухати ви думаєте про вашу наступній фразі або “базікати лінію” вам буде не вистачати того, що було сказано і буде повне припинення спілкування. Розмова буде просто висихають і вмирають, якщо ви не навчитеся слухати.

Найсмішніше, що в налаштування вашої уваги на те, що об’єкт вашого бажання говорять Ви автоматично відволіктися від вашого занепокоєння і страхи, і ви автоматично почувати себе набагато більш комфортно. Ви не повинні бути чимось, що ви не, ви повинні бути вашим істинним я, реальний вас. Ви ж не хочете, щоб бачити тільки маску, яка закриває обличчя людей, які ви зустрічаєте і те ж саме в зворотному порядку.

Флірт НЕ вдаване; флірт про те, ви, і кращий спосіб, в якому зробити це звернути увагу і слухати те, що говорить інша людина. Впевненість є основною необхідністю для успіху у всьому в житті, будь то удар м’яча для гольфу, що робить мову або побудови бізнесу. Але флірт це вправа, в якому ті, рівень довіри буде виділено, ймовірно, більше, ніж в чому-небудь ще. Будучи комфортно і впевнено в собі лежить під можливість фліртувати добре.

Тільки дуже невеликий відсоток зв’язку походить від слова, які насправді ви вимовляєте, Там мало сенсу в практиці вашій лінії знову і знову, якщо вони не будуть доставлені в правильному напрямку. Насправді, якщо ваша доставка добре з точки зору мови тіла і тональності, це не особливо важливо, що слова, які ви збираєтеся використовувати. Знову ж, ми повинні повернутися до основ і зосередитися більше на мову тіла і тональності, ніж на дрібних деталях окремих слів і фраз.

Будучи комфортно у власній шкірі і відчуття впевненості в межах лежить в основі гарного флірту і уникнути тих страшних зіщулюються гідні моменти.

Розанна Leaton, фахівець в області гіпнозу завантаження впевненості, щоб допомогти вам фліртувати добре і створити хороші стосунки.