чого слід уникати, якщо ви ескорту або прокат одного агента

Більшість людей не знають, що є багато відмінностей між орендованій друга або ескорту і дівчата за викликом або повії. Люди мають тенденцію плутати ці терміни і думаю, що орендований друг може дати сексуальні задоволення теж. Більшість великих компаній пояснюють своїм клієнтам з початку цього відмінності, але вони не можуть гарантувати, що вони зрозуміли ситуацію відмінно.

Це причина, чому ви можете зустріти деякі невдалі досліди і деякі несподівані проблеми. Якщо ви працюєте в якості ескорту або як орендоване друга вам потрібно прийняти деякі додаткові запобіжні заходи, щоб мати можливість робити свою роботу ефективно в хорошій манері.

Для жінок-агентів обережність необхідна. Перше, що вам потрібно зробити, це звернути більше уваги у вашій гардеробній. Ви не хочете бути занадто провокаційним низкою клієнтів, які не дуже добре розуміють терміни. Топ на висоті, але нехай вона мене скромні без занадто великого впливу. Ви можете перевірити деякі старі альбоми моди і вчитися у них, що занадто провокаційним, а що ні. Не намагайтеся ставити занадто багато доказів вашої фізичний аспект і використовувати класичний стиль.

Перед тим, як виходити на вулицю, щоб діяти в друзі повідомити Вашим батькам або близьким вашим другом про призначення. Повідомте їм про те, де ви збираєтеся і з ким, врешті-решт нехай вони також знають, що час ви повернетеся. Це роботи компанії, але ви не можете бути впевнені, що вони будуть поважати це угода від вашого контракту чи ні. Якщо ви працюєте на сайті це умова є обов’язковою, тому що це не можливо для Вас, щоб знати, чи є людина, який найняв онлайн прикидається чи ні.

Перед тим, як задовольнити ваші короткі повторні іншому часі на увазі, всі правила, які ви хочете нав’язати. Поясніть йому, коли ви зустрічаєтеся, що це платонічної дружби, і ви повинні бути друзями всього лише кілька годин не для вічності. Скажіть йому, що має право робити, а що ні і переконайтеся, що він розуміє ці умови. Якщо він не розуміє, поясніть йому ще раз з акцентом на правила компанії, не втрачаючи самовладання підтримки вашого гідності та рівноваги всі час. Ви можете заборонити робити нічого, що не було вказано раніше у вашій дискусії. Примусьте його врахуємо ваші побажання і переваги і зробити, щоб це був гарний час для вас обох.

Ви не можете прив’язуватися до вашого нового друга. Це не нормально, і це може поставити під загрозу вашу роботу, якщо політика вашої компанії не дозволяють деякі відносини між клієнтами та агентами. Крім того, щоб уникнути в симпатіях до вашим товаришам. Більшість з них використовують цю послугу, тому що у них було достатньо співчуття від інших, і вони по ситим жалістю одного.

Для кращого фінансового результату, намагаємося бути вірними друзями. Вони можуть рекомендувати вас іншим або користуватися вашими послугами знову, і це принесе вам набагато більше грошей.