30 є новий 20 для сучасних знайомств і синглів.

Приблизно в десять чи двадцять років тому, якби ми не обзавівся сім’єю і не були одружені на наших останніх двадцятих або початку тридцятих років він вважався незвичайним. Батьки почали б цікаво чи їхні діти спізнилися на човен і ледь не втратили можливість осісти і завести сім’ю.

Двадцять років тому, найбільш поширені віку одружуватися було 22 роки. Середній вік в даний час складає 29. Такі фактори, як зростання вартості життя, більше соціальних варіантів і загальне визнання від суспільства залишатися доступним і одним довше створив варіант для вільних людей сьогодні, щоб залишитися одній. Останнім часом 30 щось не приймають ті ж тенденції, що щось не 20.

Велика частина 30 + вікова група залишилися вдома з їх люди. 10 років тому це було б перемішують плітки серед колег і ті вважали б Alittle дивно. У старі часи ви були фактично вигнали з дому відразу після закінчення школи. Сингли Сьогоднішні переслідують UNI градусів і не виходячи з дому, щоб переконатися свою фінансову безпеку перед виїздом. Додаткові після школи досліджень бачимо все більше і більше людей в кінці 20-х – початку 30-х перебування під крилом батьків.

Це останні картини також здійснюється романтики і сексу життя людей сьогодні в тому, що вони як і раніше знайомства, як часто, однак, вони шукають способи, щоб зустріти нових людей, які вписуються в їх нового і все більш поширеною умовам проживання. Вільних подорожей стає все більш і більш популярним, як це інтернет і онлайн-служби знайомств. Соціальні мережі прийняв це наступне покоління штурмом і багато хто бачить в цьому їх єдина соціальна розетка. Інтернет і сайти знайомств пропонують приватне життя, що жити в будинку з нашої мами й тата не

Багато сингли затримки здійснення фінансових рішень і переслідують їх утворення, яке може призвести до невеликий прибуток протягом усього їхнього років дослідження. Невеликий прибуток іноді може обмежитися соціальним потенціалом. Інтернету та онлайн-знайомств пропонує дешеві варіанти знайомства і деякі інтернет-сайти знайомств пропонують безкоштовні знайомства для своїх членів. Шанс для інтернет-користувачам розширити свої соціальні варіанти онлайн з невеликим або навіть рахунок не бачить багато років наприкінці 20-х або на початку 30-х років з невеликими доходами займаючи цю опцію.

Велика кількість 30-річних вважати, що життя починається в 30-х роках. Ми опублікували кілька цікавих коментарів близько 30 + роки, який може дати деяким з нас поживу для роздумів.

“Я вдарив великий 3 0 минулого тижня. Якщо ви тільки що зробили це у вищу 3 0 недавнього то я впевнений, ви можете ставитися. Я чув останнім часом і так часто, що 30 є новий 20, але я впевнений, що я не хвилювався, коли мені виповнилося 20, так чому ж повороту 30 змін, як я думаю? Це моя думка, що вік все в вашій голові. Насправді, його просто довільний момент часу. Ми фактично вимірюють кількість разів, ми обертається навколо Сонця … і ось у нижньому рядку. Я, в основному щасливий, що я зробив з моєї 30 років тут, на землі. Я завжди намагаюся вести задоволення життям, я намагаюся і залишитися в доброму здоров’ї, і я обожнюю свого партнера і дочка … Що ще має значення? До зустрічі в 2009 році! (Коли я поверну 30 разів) ”

Там не буде занадто багато тих, хто не згоден, що життя в день сьогоднішній і віку важче, ніж скажімо, 30 – 40 років тому. Є набагато більше щоденного тиску. Існує багато що говорить про простого життя і задовольняючись вільні речі пропонує наша земля.