5 речей, які чоловіки не отримати про жінок

Чоловіки мають свої моменти озлоблений, хоча жінки, здається, закликав його частіше. Ми, як і чоловіки, як правило, сука багато про жінок теж, коли ми не можемо зрозуміти їх при використанні нашого логічного мислення.

Іноді, логічне мислення просто не працює, коли вступає в розумінні жінок. Тому ми повинні розуміти більше про жінок, щоб не зламати наші голови думають про причини або відповіді.

Ось декілька речей, які ми просто не здається, розуміють, про жінок, починаючи з все так популярні “скиглити” битва.

1. Чому моя жінка повинні постійно бурчать, і сука на мене про прості речі, як домашніми справами?

Жінки людини, і, будучи жінкою не робить її насолоджуватися домашнім обов’язків. Господарська робота тужно. Виконання доручення працює доручення. Якщо “повсякденні завдання” були рівномірно розподілені (які вони часто не є), хлопці не запитати про це більше.

2. Чому жінки плітки?

Не всі, але деякі жінки мають потребу знати, що відбувається навколо них у всі часи. Вони не обов’язково намагатися бути цікавим, це просто, що вони повинні бути поінформовані. Жінки постійно шукають те, що під поверхнею, так як поки ваша дама не надто заплуталися в її павутині Подейкували, що немає нічого, окрім доброго чистого задоволення.

3. Чому моя подруга / дружина отримують так ревнує мене до моїм подругам?

Іноді жінка ревнує не тому, що вона ревниво ставиться до конкретної жінки на роботі або в школі, а, швидше, час, який ви проводите з нею. Щоб вилікувати ревнощі, ви можете надолужити згаяний час, орендуючи фільм або обіймаються на дивані. Використовуйте її ревнощі на свою користь і все буде відновлено.

4. Чому моя подруга / дружина витрачають так багато грошей?

Деякі чоловіки також винні про витрачає занадто багато на фірмових сорочках, автомобілі, щоб показати свій статус. Жінки завжди здається, численних пар взуття, краса призначень і “необхідності”, що набереш рахунки платіжної картки. Проте жінки також є ті, хто найбільш часто піклуються про банківські домашнього господарства, в тому числі сплатити рахунки і покупки продуктів.

Жінки люблять купувати для інших, тому, перш ніж почати робити догану нашим дівчатам, що прийшли додому з занадто багато сумок, щоб нести в одній поїздці, розуміють її про те, що вони купили перший, як не може бути щось особливе для нас в одному з цих мішків .

5. Чому не мій помічник ладити з моєю родиною, особливо моя мати?

Багато жінок відчувають себе дуже побоюється бути ввічливим і займалися своїм манерам при зустрічі з батьком. Тим не менш, є певна напруженість, яка робить жінку відчувати, що вона бере щось від ваших батьків, те, що належить їм, особливо своєї матері.

Це більше схоже на первинний інстинкт річ, де жінка є ворогом, і якщо вона отримує занадто близько до молодої матері, вона закінчена.

Розуміння жінка є ключем до успішних відносин. Там немає нічого особливого успішні відносини, це просто повагу і розуміння між собою.