Школа турботливих вчиться бути турботливим чоловіком

Який ви людина?

Це провокаційне запитання, але той, який визначатиме, як ви маєте справу з іншими, особливо з жінками ви хочете краще дізнатися, дату, і в кінцевому підсумку насолодитися романтичною рази. На початку нашого знайомства життів, об’єкт дуже часто про ваші потреби. Вас цікавить проводити час з найкрасивішою, сексуальною, і захоплюючі жінок ви можете знайти і, можливо, отримання наскільки спальні, якщо ви можете.

Таким чином, на початку залицяння і спокушання це все про радість сексуального завоювання, і є, що приємно. Але з часом ви почнете бажати більшого. Ви помітите, що відносини ви знаходитесь в які добре працюють для тих, егоцентричної мети не дуже задовольняє в інших, більш значущих відносинах. Вони не мають тенденцію тривати дуже довго, і, якщо бути чесним, ви проводите час з дівчатами з тими ж значеннями ви використовували, щоб з’єднатися з ними, і ці значення не дуже піднімає настрій в довгостроковій перспективі.

Отже, що ми дійсно хочемо, ті ж риси в жінці, що у нас було, коли ми були тільки про завоювання, але якось більш також. Ми хочемо, щоб наші жінки завжди бути красивою і сексуальною, і доторкнутися до нас таким чином. Але в ідеалі хотілося б, що вона теж жінка цінностей, чутливості, думок і почуттів, так що ви можете продовжувати бачити її і відкрити для себе комплекс жінки в ній. . . всі, насолоджуючись гострих відчуттів, що у вас під час статевого фазу завоювання.

Це важке завдання. Але це не є неможливим. Вам доведеться змінити тип жінок ви наближаєтеся і фліртувати з, ваш стиль флірту, і ваш метод і планів в ранні терміни з жінками ви зустрічаєте, які, здається, щоб відповідати новим вимогам. Але ті жінки, дійсно існують, і ви перебуваєте на правильному шляху для побудови відносин, які дійсно стали ті, які ви будете дорожити і плекати. . . відносини, які будуть набагато більше підходять під визначення “роман”, а не “одна ніч” або зустрічається справах.

зміна фокусу

На додаток до зміни вашого стилю флірту, ви повинні почати зміни до переліку цілей ви використовуєте, коли флірт і підбираючи жінок. Жінки, які будуть чудові романси для вас є більш складними і мають більше вимог для вас, щоб заповнити свої емоційні потреби, перш ніж можуть рости поряд з ними. Жінки підходять знайомства зовсім по-іншому, ніж у нас, як і чоловіки. Деякі із значень, які багато значать для них. . .

– Вони хочуть, щоб відчувати, що ви зацікавлені в них. Говори більше про них, ніж про себе.

– Вони хочуть відчувати, ви будете вірні і що ви будете там для них і в майбутньому.

– Вони хочуть знати, що ви з сильним і мужнім, але чутливою і ніжною з ними емоційно і сексуально.

Вони хочуть, щоб ви турботливий чоловік. Для жінки, центральний орган її особистого життя її серце, а не її геніталії.
Це останній з яких є абсолютно чарівною лампою для отримання любові і романтики красива, сексуальна жінка. Отже, коли ви відповіли на питання на самому початку, ви відповіли, що ви турботливий чоловік?

Прийшов час бути чесним і, для багатьох з нас, хлопці, турботливим і турбота про інших, особливо на емоційному рівні-не наша сила. Але, як і робочі м’язи, щоб вистачало сил і витривалості, це те, що може бути посилено і зроблено краще з плином часу. Є речі, які ви можете зробити, якщо не з жінкою, яка зробить вас більш турботливого людини в цілому. У той час як пропозиції, перераховані в цій статті, не може здатися на поверхні, пов’язаний з знайомства або романтики, вони будуть змінитися, як ви думаєте і відчуваєте і зробити вас більш турботливим, жалісливим, і «емпатії» людини. Це, у свою чергу, буде відображатися під час перебування з коханою людиною, і результат буде сильніше, здоровіше, більш задовільний і романтичні відносини.

турбота про тварин

Коли дитячі психологи або батьки хочуть, щоб поліпшити здатність дитини піклуватися про інших, вони часто використовують домашня тварина, щоб допомогти з цим. Ви можете використовувати цей імпульс, щоб доглядати за домашнім тваринам розширити цю частину вашої особистості, теж. Якщо у вас немає домашніх тварин, зараз саме час подумати про те, щоб один.

Отримати домашня тварина, яке ви можете “мати відносини з”, наприклад, собаки чи кішки. Золота рибка не може спілкуватися з вами дуже добре. Якщо у вас є почуття для певного виду тварин, використовувати це, щоб вам рухатися до догляду за тваринами. Це завжди краще, щоб почати з молодої тварини цуценя або кошеня-тому що вони настільки нужденним і чуйним. У той же час, вони дуже ласкаві і зв’язок з вами, так що ви почнете отримувати як відчуття тепла, що турбота про інших приносить, а також нагороди.

Знайдіть час для вашого вихованця. Будьте терплячі, коли вони роблять помилки і думати про них як член вашої родини. Час від часу ви забудете ви робите це, щоб допомогти вам бути кращим другом, і це добре. Це означає, що ви дійсно стає турботливим чоловіком, а не тільки себе маніпулювання так що ви можете добитися більшого прогресу з дамами.

турбота про людей

Тепер ви можете розширити свої почуття стурбованості й бажання допомогти іншим у несприятливому становищі в суспільстві. Якщо ви дійсно хочете перейти почати свій емоційної стороною до турботливим, піти і відвідати дитячу лікарню і взяти дітей деякі подарунки. Ваше серце буде потягнув тим, як чарівні і все ж як потребуючим вони є, і, як з твариною, вони винагородять вас з любов’ю і вдячністю, що прискорить вас до стає ще більш турботливим чоловіком.

Ви можете взяти імпульс ви отримали від цього візиту і розширити свої турботливі турботу про бездомних, жертв стихійних лих за кордоном, або для дітей-сиріт. Якщо ви хочете взяти участь в одній з організацій, яка дозволяє відправляти невелику суму грошей, щоб сироти та обмінних листів і фотографій з ними також, що зробить цю сторону вам рости і ставати більш почуття.

Ви не слабак

За цей час, як ви знайдете нові емоції починають виникати всередині вас, ви можете відчувати себе ви стаєте “м’які”-менш мужнім. Насправді, все навпаки. Ваша здатність відчувати і піклуватися про інших є висота мужності. Він буде відігравати важливу, всі-важливу роль в майбутньому, коли ви стати батьком і чоловіком.

Крім того, здатність бути ніжними, щоб плекати і балувати хтось вас хвилює, буде природним чином йдуть у вашому тендері раз з коханою людиною. Вона помітить його, і так само, як домашні тварини і діти люблять вилив назад до вас, так буде вашим коханим. Що любов буде романтичним, інтимний, і захоплюючі таким чином, ви ніколи не могли досягти, перш ніж, коли все, що ви хотіли зробити, був, короткострокові гострих відчуттів з сексапільні красуні.