Поради з виживання тривалої депресії відносини відстані

Ті, що вижили тривалої депресії відносини відстань може бути ще більш жорсткою на вас, через очевидну відстані і відсутність ви відчуваєте близькість з вашим партнером. Я розповім декілька порад я знайшов корисним, коли я страждав від затяжної депресії відносини відстані деколи в моєму житті.

не в змозі планувати, планувати на провал

Я намагався впоратися з того, щоб засмучуватися, і я не хотів руйнувати розмова з моїм партнером. Так що я запланував свою скорботу час тому, щоб я міг отримати його з моєї системи, перш ніж наш нічний розмова. Планування часу, щоб мати справу з вашої тривалої депресії відносини відстані є ключем до уникаючи його повністю. Пам’ятайте, ви можете поширювати тривалої депресії відносини відстані легко розмовах кілька «зануди» з вашим партнером!

поділяють пристрасть з вашим партнером

Я знайшов хороші ліки від депресії мої довгі відносини відстані, було б поділитися своїми пристрастями з моїм партнером. Я любив говорити по телефону або через MSN з веб-камери. Коли у мене були серцеві бесіди з моїм партнером, відстань стали ближче. Я забув про мою довгої депресії відносини відстані, поки я не повісила трубку або вимкнути ноутбук. Я мав спиратися на тих, теплі і турботливі почуття в часи ми не могли спілкуватися – і це допомогло мені впоратися з затяжної депресії відносини відстані.

довіру, будівельний блок кожні тривалі відносини відстані

Я був у відмові про довіру будучи фактором у моєму тривалої депресії відносини відстані. Я дійсно не вважаю, що я не довіряю своєму партнерові, перебуваючи далеко. Я виріс низькою самооцінкою час як мій друг був у від’їзді, і це було чинником, що сприяє моєї довгої депресії відносини відстані. Я знайшов через обмін пристрасть з моїм партнером, я міг бачити, чути і відчувати їх любов і прихильність до мене. Це допомогло мені дуже з моєю довгої депресії відносини відстані.

висловити свої мрії і бажання

У той час я страждав від затяжної депресії відносини відстані, мені потрібно, щоб відкрити більше, висловити свою любов і прихильність до моїм партнером як можна більше. Є так багато способів висловити любов: електронні листи, телефонні дзвінки, текстові повідомлення, електронні карти – але те, що про свої мрії і бажання. Коли я поклав щось унікальне в моїх почуттях і показав їх моїм партнером – моя тривала депресія відносини відстані було зведено до мінімуму, і я відчував повноваження.

припущення – вони роблять щось з вас і мене

Припущення є смертельними при роботі з тривалою депресією відносини відстані. Коли я припустив, що речі, я хотів би отримати мій розум в хвилювання з цього приводу. Я б забути те, що було актуальним, або те, що у мого друга була «реально» сказав мені. Ніколи не думайте, отримати факти!

висновок

Поставте себе перший і пам’ятати ваші власні потреби. Ви можете бути настільки зайняті тим, щоб задовольнити потреби вашого партнера, що ви нехтуєте себе. Нехтуючи собі призводить до отримуєте ви згорів емоційно, і це призводить до тривалої депресії відносини відстані.

Щасливо.