Як забрати жінок в барах

Бари пропонують безліч жінок потрапити на. Але якщо ви не знаєте, що ви робите, ви будете в кінцевому підсумку залишити порожніми руками.

Перш за все, ви повинні мати на увазі, що зазвичай більше чоловіків у барах, то жінки – яка не робить підбираючи жінок легше. Маючи це на увазі, ваші найкращі шанси підбираючи жінок в барах під час годину-пік. Звичайно, проблема з цим – шанси дійсно гарячої курчат там не буде … тільки простий Джейнс. Або, ще гірше, масло особи (вона хороша … о, але її обличчя!)

З іншого боку, якщо ви йдете в години пік в барі, то ви, що борються за увагу гарячих жінок разом з усіма іншими хлопцями, які все ще перевищує кількість жінок в барі так чи інакше.

Як ми можемо вирішити цю проблему?

Для початку, якщо ви збираєтеся зустрітися з жінками, в години пік, то краще, щоб встановити себе вище інших хлопців, будучи різними. Використання реквізиту може допомогти привернути увагу жінок в цих випадках. Це може бути зроблено, носячи щось на зразок палиці, прохолодному шикарні шапки, або мати екзотичну птицю на плече (якщо барі навіть дозволить це!). Всі три великих почала розмову.

Іншим рішенням є заручитися допомогою веденим, щоб допомогти вам зустрітися з жінками в барах. Wingmen може допомогти в декількома способами. Наприклад, вони можуть піднятися жінок ви зацікавлені в і “екран їх”, щоб переконатися, що вони 1.) Розсудливий і 2.) Надаються. Wingmen також може говорити вам до жінок ви зацікавлені в … випадковим способом, звичайно (тому що ви не хочете, щоб здавалося, що вони просто підійшов до них з єдиною метою фіксації вас. Було б більш , як: “Ей, ви знаєте, що … Я думаю, ви отримаєте разом з моїм приятелем.”

Wingmen також гарні для відхилення людей від об’єкта вашого бажання, відволікаючи їх: говорячи з ними самі, купуючи їх пити, або просто сказати їм, що ви, хлопці, вже разом.

Тепер давайте перейдемо до взаємодії з жінками в барах.

Для того, щоб отримати десь з жінкою в барі, ви повинні мати правильний погляд і ставлення. Ви також повинні бути швидким і працювати швидко. Жінка в барі, ймовірно, розмір ви протягом 5 хвилин. Якщо ви не говорите гру з жінкою протягом 5 хвилин, ви знайдете її вибачившись піти знайти іншого хлопця, який може Чум її краще.

Про що поговорити з жінкою в барі: хлопці, що ви будете робити потім, коли ви підете, про те, як жалюгідна всіх інших хлопців у барі, якщо вона знає, як зробити вас хороші напої для подальшого т.д.

Речі не говорити примикають жінка в барі: погода, свою роботу, свою роботу, звідки вона, чому вона там, скільки вона коштує протягом години, і т.д.

Ваше тіло повинно виділяти мову повну впевненість: як якби ви говорили з багатьма жінками в барах раніше. Якщо ви подивіться вниз, не дати їй в очі, і не виступають ваш голос, ви дасте їй враження, що ви просто ще придурок.

Відмінний спосіб Ante Up сексуальну напругу в барі, щоб не оскаржувати тільки жінці в більярд або дартс, але сказати їй, що ви легко побив її. Це робить чудеса, наскільки хімії.

Давайте перемикання передач і говорити про те, щоб привернути увагу жінки в барі в першу чергу.

Перш за все, якщо ви подивитеся на неї, і вона дивиться на тебе, не будь манекена і просто стояти там! Її дивиться на вас це запрошення перейти і “відчувати її” (як в розмір її, не в буквальному сенсі відчути її вгору). Якщо ви не можете привернути її увагу, дивлячись на неї, спробуйте зробити те, що буде привернути її увагу: як розмовляти з іншими дівчатами. Жінки люблять чоловіків, які вже користуються попитом.

І якщо доведеться, гірше, і ви в одному з барів з порожніми руками, ви завжди можете повернутися додому і стрибок на сайті, як SexSearch і з’єднатися з гарячих жінок там!