зробити свій російський дружині комфортно у вашій країні

Якщо ви перебуваєте за межами країни, ви, ймовірно, розумієте, що культури відрізняються значно. Соціальна структура країни визначає людей та їх ролі в суспільстві. Люди в Сполучених Штатах може перетинати як їх північні або південні кордони і знайти два абсолютно різних способу життя. В результаті чого ваші російську дружину у вашу країну, знаючи дещо про її країни зробить перехід набагато простіше для вас обох.

Якщо ви можете спілкуватися з вашими наречену, щоб бути, перш ніж вона робить поїздку до вашої країни, запитаєте її багато питань про її життя, її друзі, і її родині. Дізнайтеся про митних та соціальних очікувань. Поговорити з нею про те, що її устремління, перш ніж вона вирішила приєднатися до служби знайомств, чому вона обрала, щоб приєднатися, і те, що вона очікує, коли вона приїжджає в нову країну. З іншого боку, сказати їй про те, чому ви вирішили шукати дружину так, що ви зробили, про що мріє у вас на майбутнє, і те, що ваша сім’я і друзі, як. Більш інтимні історії ви обидва можете поділитися послужить основою для вас, щоб допомогти їй у її культурного переходу.

Знайти російську громаду, де ви можете спробувати з’ясувати відмінності і подібності між двома культурами. Говоріть з людьми про структуру сім’ї, приділяючи пильну увагу тому, як російська сімейна осередок порівнюється з західною моделлю. Західна культура надає великого значення питанню про незалежність, робить те ж саме справедливо і в Росії, якщо ні, то, що деякі з питань, які можуть виникнути через відмінності між вашими очікуваннями і її.

Продукти харчування, це може бути харчування душі. Зрозумійте, що Росія займає дуже велику площу і тому їжа може бути настільки ж відрізняється від одного регіону до іншого. З’ясуйте, що її улюблені страви і подивитися, якщо ви можете навчитися робити їх або, якщо ресторан може служити деякі регіональні страви. Дізнайтеся, як вони купувати продукти в Росії, це ринки під відкритим небом і свіжі продукти щодня, якщо це так, це може бути великий шок тільки, щоб йти в супермаркет. Дослідження ринків фермера і види свіжих продуктів, зазвичай використовуються в російській кухні.

З сьогоднішніми технологіями, залишатися на зв’язку з сім’єю та друзями на великі відстані від підключення до комп’ютера. Перш ніж ваша наречена залишає її будинку, дізнатися, якщо її родини або друзів є комп’ютер з доступом в Інтернет і відео. Якщо ні, то подивитися, якщо вона може налаштувати їх перед від’їздом. За допомогою онлайн-відео, вона може говорити і бачити людей, вона піклується про, надаючи їй соціальну підтримку. Телефонні дзвінки можуть бути зроблені за копійки на хвилину. Постарайтеся організувати стільки шляхів сполучення, як ви можете. Це має допомогти їй відчувати себе менш самотнім у новій країні.

Іншою важливою частиною життя людини може бути релігійних переконань. Якщо ваша нова дружина належить до певної релігії, знайти найближчу церкву, де вона може практикувати. Якщо це неможливо, спробуйте знайти релігія у вашій країні, які можуть бути схожими на неї.

Можливо, одним з найбільш корисних речей, які ви можете зробити, це вивчити російську мову. Ваша дружина може говорити по-англійськи добре, але це не означає, що вона не цінує ваші зусилля, щоб дізнатися її мовою. Часто зустрічаються слова, почуття, або ситуації, які дійсно не мають прямий переклад між мовами. Це може бути неприємно, коли намагається спілкуватися важливе повідомлення.

Шлюб сам по собі часто жорсткі переходу, додавши, культурні зміни можуть бути неймовірно важко. Однак, практикуючи спокійним відповіддю на виклики відмінності можуть залишитися невеликі. Більше того, зробити зусилля, щоб продемонструвати свою підтримку і повагу до її ситуації, ваш російська дружина повинні знайти свій новий будинок дуже привабливе місце.