переконання і впливу, як визначити, чи є дівчина тебе любить, не питаючи її

У попередній статті, я поділився деякими загальними ознаками, які можна використовувати, щоб сказати, якщо дівчина зацікавлена ​​в вас чи ні. У цій статті я збираюся йти в глибину на деяких з цих ознак і дати вам більш конкретний погляд на ці знаки.

1. Вона передбачає майбутнє з вами

Якщо дівчина говорить вам про те, в її плани на майбутнє, вона цілком може бути зацікавлений у вас. Вона може також передати їй довгострокові мрії і сподівання з Вами. Зверніть увагу на слово «Imagine». У неї часто говорять щось на кшталт:

Чи можете ви уявити нас двох бути разом?
Чи можете ви уявити нам обом стати лікарями?
Чи можете ви уявити нам йти в тому ж коледжі?

Слово «Imagine» дозволяє картину майбутнього, де вона присутня, який буде сформований у вашому розумі. Це може бути тонкий натяк, що вона зацікавлена ​​в вас, як вона хоче, щоб ти це зображення або враження, що вона хоче залишитися.

2. Мова тіла

Зверніть увагу на мову її тіла, коли ви говорите з нею. А вона:
§ схиляються до вас під час розмови?
§ Підтримувати повний зоровий контакт з вами?
§ грати з її волоссям, налаштувати її коштовності, і возитися з речами в руках?
(Ознака нервозності)
§ викрити їх зап’ястя або долоні до тебе? (Ознакою боягузтва)

Я колись читав, що більшість зв’язку, яка йде між двома людьми, в основному невербальні. Отже, зверніть увагу на ці тонкі ознаки. Малоймовірно, що вона буде в змозі запобігти себе від їх відображення (хоча деякі люди можуть). Якщо вона проявляє вищеперелічених ознак, цілком імовірно, що ти їй подобаєшся.

3. відображає

А вона імітувати кожна ваша дія або навіть відрегулювати тембр або обсяг її голос, щоб відповідати вашим? Якщо вона це робить, вітаємо! Вона, ймовірно, буде зацікавлений у вас. Це психологічний феномен, званий зеркалирования. Ми схильні імітувати або ‘Дзеркало’ діями тих, кого ми любимо. Наприклад, коли ви піднімаєте руки певним чином, коли ви говорите з нею, вона може наслідувати і робити те ж саме теж. Зверніть увагу, ці тонкі знаки!

4. Вона познайомить вас з її сім’єю і друзями

Особисто я вважаю, що це, мабуть, один з найяскравіших показників, що вона зацікавлена ​​в вас. З введення в її коло спілкування і, особливо, її сім’ї, вона посилає вам сильний сигнал, що вона хоче, щоб ви знали, їй і бути частиною її життя.

5. Вона пам’ятає майже все про вас

Наприклад, ви говорите їй, що вам подобається Нью-Йорк Нікс під час розмови кілька днів тому. Наступна річ, яку ви знаєте, ви бачите її носити Нікс Джерсі або кришку, коли вона навколо вас. Це чіткий сигнал, що вона зацікавлена ​​в вас, як вона згадавши, що ви говорите, і намагається встановити спільні інтереси з вами.

6. Вона постійно просить вашої допомоги або ради

Якщо вона зацікавлена ​​в вас, вона, швидше за все, цінуємо вашу думку і поради з питань, які турбують її (хоча це також може мати місце для близьких друзів). Крім того, стежити, якщо вона постійно грає «дівиця в біді ‘карти. Це також може бути ознакою того, що вона зацікавлена ​​в вас. Наприклад, вона може вийти за межі в холодному коли ти поруч і сказати, що вона заморожування таким чином, щоб отримати вам запропонувати своїм пальто з нею.