побалувати ваші подруги – поради, щоб зробити її відчути себе особливим

Хай Chilipi, у мене є гарна ідея для статті для вас “, Лінда прийшла сяючою., Як вона говорила змусило мене відчувати, що ідея повинна бути дійсно гарним. Вона називає мене Chilipi з яких-небудь причин.” Дійсно? Дай мені це “, підказав я.” Чому б вам не написати статтю про нас? Ви такий чудовий коханець … “” Наша історія кохання? “” Не історія. Такі речі, як … як ти любиш мене … хороші речі ви говорите … ваші жарти … так, як ви побалувати мене … Ви, що … “Я знав, що вона мала на увазі.” Це дійсно симпатична ідея, Лінда, “Я сказав:” Дозвольте мені бачити, стаття про те, щоб побалувати ваші подруги? “” Ааа! Це має бути назва! ”

Вона вже вирішила, яке видання я повинен відправити його теж! Чоловічий і жіночий читачі будуть у захваті! Вона була впевнена. Це не трюки. Ці поради я можу використовувати з хорошим ефектом. Вони повинні працювати для вас теж.

Цвіль їх у відповідності з вашим вимогою. Тут я хотів би процитувати: «У житті, є дуже рідкісний шанс, що ви зустрінете людину, якого ви закохаєтесь в і хто любить тебе у відповідь. Після того як цей, не дай йому піти. Ви можете ніколи не отримати його знову. ”

Не в атаку:

Вона спустилася з машини і підбіг дюйма я сиділа там, чекаючи її. Я чекав за останні півгодини. Вона сіла в крісло навпроти мене і хотів щось сказати. Я знав, що вона хотіла вибачитися за запізнення.

“Чи будете ви коли-небудь у часі? Чому б вам не є якийсь час, сенс?” “Таким чином, ваш бос дозволю тобі піти, нарешті!” «Чому ваш бос дозволю тобі піти, нарешті!” “Чому ти все ще працює в цьому дурному місці?” “Які великі речі ви там робили?” Я не почати атаку подібного.

Зверніть несподіваним компліментом:

Замість цього я сказав: “Лінда, проблема з вами … вас більш красивим кожен раз я бачу вас. У чому секрет?”

Її вираження відвернувся від неспокою до радості. Нарешті, вона дала хороший вуха до вуха посмішкою.

«Ти так добре, Chilipi. Я знаю, ви просто потягнувши мене за ногу. Але все ж я люблю його.” Вона продовжила: «Я думав, ви збираєтеся мене лаяти за запізнення”. Я “не лаяти вас? Ніяких шансів. Я знаю, близько полудня руху … або може бути у вас була раптовою зустрічі в офісі?” “Ви дуже розуміють. Мені так пощастило”, сказала вона щиро.

Ми продовжуємо нашу розмову солодкого. Ви можете бути більш романтичним, з такими компліментами.

Стався до неї як унікальні:

Дайте їй всю любов, ви можете. Стався до неї як особистості з самооцінкою. Те, як вона робить речі, те, як вона говорить, то, як вона посміхається … все це робить її відмінною від інших. Ти любив це різні “її”. Нехай буде те, що вона є. Іноді, вона хоче знати, “Chilipi, чому ти любиш мене так багато?” “Я люблю тебе, тому що ти Лінда, єдина жінка на цій землі для мене”, її обличчя світиться.

бути щирим:

Кілька слів достатньо. Будьте щирі. Нехай вони прийдуть зі свого серця. Розкажи їй, як спеціальні вона. Одного разу вона запитала: «Вам не здається, що я трохи важко іноді? Будь ласка, скажіть мені, як змінити себе». Я торкнувся її слова в бік, “Ні, Лінда. Я люблю тебе, як, ви знаходитесь. Якщо ви будете вести себе по-іншому, ви не зможете Лінди. Ви будете когось іншого.

Не моя Лінда “. Стався до неї добре. Скажи їй, що вона хоче почути. Дайте всім серцем. Як вони кажуть:” Чим більше віддаєш, тим більше отримуєш “.

Дайте їй солодкий потрясінь:

Дайте їй деякі прекрасні, солодкі потрясінь. Насолоджуйтесь її реакцію. Подивіться, як вона любить тих потрясінь і люблю тебе більше натомість. Я питаю її: “Лінда, чому ви плутаєте мене так багато?” “Що я зробив?” вона в замішанні.

“Тільки що ви зняли очки. Я збентежений. Я не знаю, чи є Ви більш красивим з вашої специфікації на і без них.” “Ти неможливий.” Вираз її обличчя говорить, що любить кожну частину його.

Дражнити її:

“Всі чудово з вами Лінди, але є одна проблема:” Я дражнити її. “Що це?” Лінда була тривогу і занепокоєння, щоб знати її проблеми.

“Ваша проблема в тому, що ви не вірите мені, коли я кажу, що ви гарна і чудова дівчина”, даючи їй Chilipi посмішкою.

Вона любила його, але сказав: “Я знаю, що я не є. Ви просто кажу, що!” Я не залишу його в цьому. «Подивіться мадам, зробити одну річ сьогодні Після повернення додому, подивися на себе в дзеркало не просто подивитися Ретельно дотримуватися – ….. Ваше волосся, лоб, брови, очі все кожен біт так добре, що ви будете любити те, що Ви бачите. Завтра приходьте і скажіть мені, що ви бачите. ” Ви можете бути впевнені, що вона зробить це і любити його теж.

Використання інноваційних прикметники:

Не дотримуватися того ж прикметники весь час, навіть якщо вона не заперечує. Є дуже багато хороших.

Тезаурус у вашому комп’ютері допоможе вам. Такі слова, як чудово, чудово, приголомшливі, і т.д. можна посипати для хорошого ефекту. Зателефонуйте їй мед, ангел, сонечко, ‘Sweety і т.д. Немає межі для інновацій.

Мій друг одного разу назвав його подруга “Оніда”. Вона була збита з пантелику.

Він пояснив: заздрість сусіда, гордість власника! Чи дівчата, які не хотіли б цього?

Хороша вартість не словами нічого:

Мій дядько говорив тітці: «Швидше, вгору! Нас вже пізно. Я не розумію тебе, жінко!” Навіть не глянувши на неї після того, як вона провела 1:00 вбиратися, я використав, щоб компенсувати це, “Тьотя, я не хотів би називати вас тітонькою. Ти виглядаєш такою молодою і чарівною. Ви не можете бути більше, ніж 30! ” Її обличчя буде світитися від щастя.

Кілька хороших слів не буде коштувати вам нічого. Але вони йдуть довгий шлях у створенні щасливої ​​жінки. Вони заслуговують того, ці слова теж!

Зробити її відчувати себе важливими:

Якщо ви хочете взяти її в нове спільне, не кажіть: “Я люблю їжу там. Підемо.” Замість того, щоб сказати: “Ви будете любити їжу там!” Ваші слова показують, що ви піклуєтеся про її симпатії і антипатії.

Дайте їй рівні можливості провести:

Велику частину часу наші витрати вирівнюються. Рахунки за продукти, фільми, бензин. “Я буду платити за це!” Вона заявляє, іноді. В інший час я платити. Якщо один з нас бере на себе ініціативу, ми дозволяємо йому бути таким. Рівний розподіл завжди добре, коли обидва заробляють.

Почитайте її роботу:

Зрозуміти її робочої середовищі. Кожне робоче місце відрізняється. Боси, колеги, а сама робота різні. Робочий тиск є унікальним. Коли ви зустрічаєтеся, ви обоє повинні бути звільнені від всіх напруг. Аргументи додадуть до напруженості.

Не ображайте її selfrespect. Якщо ваша робота важлива для вас, їй це до неї. Отже, скажіть їй, що ви розумієте важливість її роботи. Переконайте її, що кілька хвилин затримки не має ніякого значення. Небо не впаде. Наступного разу вона буде намагатися з усіх сил, щоб прибути перед вами.

Загладити свою провину негайно:

Іноді, ви можете поранити її почуття з чимось, ви робите чи говорите. Як тільки це сталося зі мною. “Ви не можете прийти? Яка велика річ ти там робиш?” Я запитав її по телефону. Це була обмовка. Буває. Ніхто не досконалий. Вона не реагувала.

Принаймні, вона не показала цього. Але я зрозумів свою помилку. Я подзвонив їй негайно і вибачився. Краще відпустити свою гордість і его заради того, кого любиш, а не втратити кохану людину через свою гордості і его.

Будьте чутливі до її настроям і проблеми:

Це правда, що ви обидва зустрічаються, щоб провести деякий гарний час разом. Ви хочете залишити всі свої проблеми і турботи позаду вас. Але вона може мати деякі проблеми у себе вдома або в офісі. Ви не повинні я кажу: “Заради Бога, не приносьте ваші проблеми тут і зіпсувати настрій.” Проблеми і настрій не може бути вимкнений і включений, як ви хочете. Ви рівноправними партнерами в обох щастя і турботи. Будьте чутливі до її проблеми. Кілька хороших слів можуть змінити свій настрій і зробить ваш вечір прекрасним.

Не намагайтеся зазіхати на її просторі:

Дай їй її простору. Чи не вторгаються в неї навіть з благими намірами. Вона, можливо, деяких питань, які вона, можливо, не хочуть поділитися з вами – питання, пов’язані з її батьків чи братів і сестер можливо.

Я кажу: “Лінда, я не хочу, щоб змусити вас поділитися всім зі мною. Але якщо ви хочете, щоб то ласкаво просимо. Я завжди з вами.”

Будьте хорошим слухачем:

Будьте хорошим слухачем. Дозвольте їй говорити про свої проблеми. Покажіть їй, що ви зацікавлені в них. Переривання з невеликими коментарями. Зрештою, якщо у вас є деякі пропозиції, це чудово. Навіть в іншому випадку, половина її тягар було вивантажено тільки шляхом заливання все.

Ви можете використовувати ці поради, тому що ви одружені? Той факт, що ви перебуваєте в шлюбі не означає, що ви не є дівчина! Я маю на увазі, що подруга не дружину, але Ваша дружина все ще може бути твоєю дівчиною. Вона не змінилася після вступу в шлюб. У вас теж. Вона любить тебе таким же чином. Ти теж.

Йти вперед і використовувати ці поради і користуватися плодами вони приносять вам.