протилежності притягуються

Протилежності притягуються. Це старі запаси кліше. Але знаєте що? Він містить багато правди. Ми, люди, схильні бачити в інших бажаних якостей нам не вистачає в нас самих. Ми інстинктивно сенсі, що якщо ми можемо тільки прив’язуватися до тих захоплюються інші, ми може розвинутися деякі з тих же корисних якостей самих себе.

Так протилежностей часто одружуються. Холерики флегматики вибрати для свого спокою. Невимушений, отримали-це все разом особистостей. Флегматики захоплююся здатністю холерики “, щоб досягти мети і добитися успіху у світі. Сангінес бачити в меланхолії порядку і організованості в їх житті, що вони самі не володіють. Меланхолії взяті зі спонтанністю та соціальної милості Сангінес. Як чудово бути в житті партії!

Але її привабливість може перетворитися на відволікання. Через деякий час, атрибути одного так захоплювався в інших може старіти. Те, що здавалося чарівним тепер отримує на нерви. Його надмірна балакучість на світських раутах бентежить її. Він задається питанням, чому вона не зробити більше за день. Відмінності стають дратівливим. Але там вони злиплися на все життя! Це більше схоже на покарання, ніж свято.

Тим не менш, деякі пари, які дуже відрізняються один від одного навчилися коригувати і досягнення щасливого шлюбу. Вони навчилися навіть оцінити свої розбіжності і, щоб відсвяткувати свої відмінні якості.

У деяких сім’ях при перегляді результатів тестування показав, що інакшість, яка межувала з поляризацією майже на кожній передній деякі боялися б, що їх партнерство може самостійно destruct.True на цю заклопотаність, незабаром вони виявляють, що перед інакшості і працювати над виникаючими проблемами він створює були найбільш, якщо не завжди, часто, серйозною проблемою сьогодні.

Люди різні. Це не сюрприз. Людина не може не зустрічав нікого, хто міг зробити більше за один день з іншим. Те, що більшість з жінок Дона не знають, ступінь чоловічий порядку денного і як важко було б поставити обмеження на роботу. Можна помилуватися спонтанність інші, однак, що хлопець не знатиме, як це розчарування може бути дівчина, коли вона хотіла відмовити його ретельно викладені плани в останню хвилину. І багато інших вельми дратує відмінності будуть завжди приносить пізніше у відносинах.

Партнери, пари, знайомства партнерів-однак ви можете називати це, кожен з них широко відрізняються один від одного. Як можуть ці люди з таким надзвичайно різноманітні особистостей коли-небудь зробити відносини процвітають? Подорож від визнання до прийняття Ці відмінності визначають близькі до досконалості вид відносин. Від терпимості і поваги, що ще було б говорити, якщо партнери будуть намагатися доповнювати один одного відмінності.

Предметом тут йде оцінити відмінні якості нашого партнера. Б ми дійсно хочемо іншої людини бути схожим на нас? Хтось сказав, що якщо дві людини згоден на все, один з них не є необхідним. Кожен приносить свої унікальні сильні сторони, щоб відносини. Ключ до щасливого партнерства між двома протилежностями навчається значення – можливо, навіть святкувати – один одного якостями.