свінгер спосіб життя 101

Деякі статистичні дані показують, що 1-2% дорослого населення у віці від 20 і 50 свінгерів. Так що наступного разу, коли ви знаходитесь на роботі, в торговому центрі, або прогулюючись містом, знаю, що є, ймовірно, ще хитна пара, навколо вас. Завдання полягає в тому, щоб знати, хто вони. Свінгери короткий, високий, чорний, білий, тонкий і повний зрозумів. Залишаючись відкритою для широкого спектру варіантів є ключем до отримання максимальної віддачі від способу життя свінгерів.

З широким розмаїттям свінгери, поділяють загальних за все те, що вони відбуваються пар. Успішне розмахуючи пари здатні диференціюватися між сексом і любов’ю. Вони розуміють, що інтерес до сексуального різноманітності, не означає відсутність любові до свого партнера. Спосіб життя свінгер надає місце, щоб досліджувати фантазії як правило, не досяжні в традиційних відносинах.

У способі життя, жінки можуть вільно досліджувати їх внутрішнє більшість бажань з повною підтримкою свого партнера. Розмахуючи не брехня або мають справу. Розмахуючи про переслідування ваші сексуальні бажання з іншими людьми, залишаючись при цьому відбуваються в парі.

Так що, якщо у вас немає партнера, як можна потрапити в сингли гойдається? Доброю новиною є те, що самотні жінки є багато варіантів, щоб приєднатися до способу життя. Самотні жінки високо цінуються. Розмахуючи пари будуть шукати вас і самотні чоловіки завжди шукають партнера. Хлопці знаходяться в достатку. Це відмінна можливість для пар, які шукають іншого самця, щоб приєднатися в трійці, оскільки вони можуть дозволити собі бути розбірливими дуже. Чоловіки можуть насолодитися спосіб життя, але вони повинні висунути додаткові зусилля, щоб бути вибрані.

Для чоловіків, які лікують розмахуючи пари і самотні дами з повагою, вони теж можуть насолоджуватися способом життя. Спочатку зрозуміти, що в способі життя свінгерів, чоловіки схожі на десерти TABLEA € | тільки найсмачніше них отримують вибраний. Це означає, що необхідно створити хорошу репутацію. Якщо запросили для напоїв або вечері, отримати вкладки. Якщо вам пощастило бути запрошеним в свій будинок, кохана € ™ т приходити з порожніми руками. Пропозиція внести щось або здивувати їх з хорошою пляшкою вина. Якщо ви зустрічаєтеся в готелі, зробити застереження і піклуватися про звинувачення в номері. Нарешті, чоловіки, завжди по одягу.

Якщо свінгерів може бути практично будь-який, як ви їх знайшли? До Інтернету, потрібно було рекламувати в обмеженому публікації життєлюб, і було важко забезпечення стикувань рейсів. Сьогодні Є багато сайтів, які обслуговують спосіб життя свінгерів. При виборі місця, вибрати той, який підтримує весь спосіб життя, а не тільки свінгер оголошень. Подивіться на сайти, які включають в себе заняття за інтересами, форуми, профілі, електронна пошта, обмін миттєвими повідомленнями, вечірок та заходів, свінгер клуб каталоги, свінгер оповідання та блоги, щоб ви могли повною мірою вивчити вашу сексуальність з розмахуючи пари.