що ми можемо дізнатися з класиків

Який ваш улюблений романтичний фільм або, як деякі називають: «курячих кіно”? У кожного є фільм, який вони бачили так багато разів, вони знають, ліній і тих ключових моментів у фільмі, де добро перемагає хлопець і поганий хлопець змушений опустити голову і визнати свою поразку. Романтика не сильно змінилася протягом десятиліть, що має сенс. Люди, в той час як ми більш освічених і набагато більш просунуті технології, ніж з тих, хто в 1940-х років, 1950-х і 1980-х років, навіть, ми все ще карбування, що кінцева мета виявивши, що одна людина, яка робить погані дні стоїть, і хто може знайти віру в нас, коли ми не можемо навіть побачити його в собі.

Перш ніж ви вирішите кращий романтичний фільм є одним із сучасних фільмів ми всі бачили сто разів, відправитися в подорож у минуле для деяких реальне розуміння. Не думайте, класичні чорний і білий не може говорити з нашим сучасним серцях. Насправді, незважаючи на переконання, що спірні теми тільки нещодавно стали частиною великих кінофільмів, ви можете бути здивовані, виявивши, Голлівуд будував їх в добре відомі і навіть не так добре відомі фільми минулих років. І хочете вірте, хочете ні, але вони були цілком реально, навіть якщо б люди були менш схильні визнати це. Якщо вони реалістичні, то, ви можете бути впевнені, що вони реалістичні зараз. Ось деякі з кращих з кращих, які мають ті елементи людської природи – хороші і погані:

Марті (1955) – це прекрасний приклад того, як ми не прийшли так далеко, як хотілося б вірити. Цей фільм осадив Верховного і володів Academy Awards в 1955 році. Йдеться про ті основних потреб людини знайти любов і бути прийнятим за те, хто ми є. Ернест Боргнайн грає мила і добра тридцять з чимось, якому ще належить знайти собі дружину і хто відчуває тиск очікувань інших людей. Всі його брати і сестри пішли на вступ у шлюб і почати нове життя в той час як Марті живе в будинку зі своєю овдовілої матір’ю. Подивіться на теми, які займаються наші бажання іноді ставати затворником, маючи справу з друзями, які думаю, що наш вибір в партнери не настільки привабливі, відмова, оновлення, проблеми ваги і невинність, що, швидше за все, перша любов для обох Марті і його нової коханої .

Люди будуть говорити (1951) – Це один з найпрекрасніших моментів Кері Грант, незважаючи на багато, хто не згоден. Доктор Преториус (Грант) служить нагадуванням про те, що співчуття виглядає. Він зачіпає вагітність поза шлюбом, самогубства, смертна кара і прощення. Вважається, комедійний фільм романтики, але елементи драми зберегти фільм зосереджений на тому, правдива історія фільму про. Протягом усього фільму, ви можете задатися питанням: “Як можна чи коли-небудь підходяще закінчення?” Існує. І це коштувало чекати.

Тягар пристрастей людських (1934) – це дідусь суперечки, особливо через його виділення в середині 1930-х. Це одна з кращих трагедій У. Сомерсета Моема і зірки Бетт Девіс і Леслі Говард. Ще один прекрасний приклад того, наші слабкості, як і люди, це був безперечно ризику для кіностудій. Деякі з тем у цьому неймовірного фільму включають проституцію, фізичні недоліки, наркоманії, нечесності і, звичайно, справжнє кохання ми показуємо деякі, але які кидають її назад на нас. Це був потужний фільм, то і залишається таким після всіх цих років. Залежно від того, як ви визначаєте “довго і щасливо” дозволить вам визначити, якщо це правдива історія кохання чи ні. Це один з кращих фільмів Бетт Девіс.

Не забувати про важливість написання власних довго і щасливо. Бостон синглів продовжують дивитися на події та пригоди в їх зусиллях знайти нових друзів і справжнє кохання в наш час. Ми ніколи не можуть стати кінозірками, але ми можемо, звичайно, головну роль в нашому власному житті справжній роман. Давайте почнемо кастинг для вашої історії кохання!