Витоки День Святого Валентина

Щороку 14 лютого відзначається як день для кохання, обмін подарунками, обіцянками вічної пристрасті, і багато іншого. Надихнули вірші перо натхненний свою любов і захоплення жінок своєї мрії, а інші просто піти в магазини і купити комерційно доступних віршів.

Валентина означає, цукерки, шоколад, парфуми, червоні серця, повітряні кулі та багато іншого. Чи замислювалися ви, коли вперше виникла святкування? Ну в стародавньому Римі, лютий сповістив прихід до весни час для омолодження, родючості і зростання.

У стародавні часи римляни святкували у лютому фестиваль на честь бога родючості, хто надав їм з потомством і забезпечив урожай бога. У Римі 15 лютого відзначався як свято Lupercalla і 14 лютого як свято на честь Юнони королевою римських богів і богинь. Напередодні Lupercalla скляна банка була заповнена вщерть бляшки, на яких були написані імена всіх відповідних дівчат. Тоді молоді люди б намалювати чит кожного з банки і дівчина, чиє ім’я було на чит буде його партнером для святкування. Це був метод, яким древні римляни ввели право хлопчиків і дівчаток один до одного.

Багато пізніше в 3-му столітті до нашої ери, коли імператор Клавдій II правили Римі жив священик на ім’я Валентин. І коли Клавдій видав указ, що молоді люди у своїй імперії були не одружуватися, Валентина кинули йому виклик і використовувати, щоб освятити шлюб таємно. Він був засуджений до смерті і кинутий до в’язниці. В очікуванні страти Валентин написав листа свою любов і підписав його «від твого Валентина». Після його смерті Валентина став мучеником і святим і був відомий в народі як святого Валентина.

Прекрасні легенди сплітаються навколо Дня святого Валентина. В Уельсі молоді люди обмінювалися подарунками, як дерев’яні ложки, які були ручної роботи з прикрасами з серця і отворів для ключа. Прикраси передав “Ви тримаєте ключ до мого серця або ви Відкрий моє серце.” В інших жінок місця розподілилися подарунки одягу і, якщо вони прийняли подарунок, то він передав, що вони wiling вийти заміж за чоловіка, який послав подарунок.

У 1415, Чарльз, герцог Орлеанський, як відомо, написав, з в’язниці в Лондонський Тауер, що було відомо як “поетична любовних адрес”, щоб його дружина у Франції, він вважається одним із самих ранніх творців Валентина.

Подібно до того, як такі компанії, як Hallmark Продам карти на День Святого Валентина в 15-му столітті люди купили невеликі зошити з віршем у них — вони тоді зробили свої власні валентинки допомогою віршів, щоб висловити свої думки. Наприклад Валентина може мати мальованої ілюстрацією лицаря і його даму з Амуром бог кохання стрілами в серці лицаря.
У США це було після 1723, що популярність свята росла. Люди імпортували “буклети вірша” на всьому шляху від Англії і скопіював вірші на позолочених країв паперу. Тоді пані Естер Ховард на близько 1830 вирішив бути оригінальним і створення американської Валентина, які були продані як Вустер Валентина.

З тих пір з зміною смаків століть і святкування набуло нових відтінків з молодих чоловіків і жінок, дітей, а також літніх пар, створення нових способів, щоб відсвяткувати і заявляють про свою вічної любові.