У пошуки давно керівництво відносини відстані

Таким чином, ви знаходитесь у тривалі відносини відстані, і, природно, ви шукаєте довго керівництво відносини відстані. Який довгий керівництво відносини відстані буде служити вам найкраще? Як щодо «Шерпа» – людей, які ведуть на гору авантюристів. Еверест – вони будуть служити Вам також ваші довгі керівництво відносини відстані? Давайте будемо реалістами, книги можуть працювати також довго керівництво відносини відстані теж.

Довго керівництво відносини відстані можуть бути різні речі для різних людей. Ми всі народжуємося з палаючої необхідності мати стосунки з кимось, ми піклуємося про. Але деякі з нас вибрати жорстку дорогу, дорогу менш подорожував, тривалі відносини відстані. Я рекомендую, щоб кожен, хто перетинає цю дорогу бути добре підготовлений, перш ніж приймати на таку подорож. Цей тип відносин потребує тривалого керівництво відносини відстані точно!

Я був у багатьох відносинах у моєму житті, і деякі з них – два, якщо бути точним, були міжміського зв’язку. Можливо, у мене є довгий керівництво відносини відстані, коли я почав? О, ні! Я була молода, наївна і повні похоті. Я відчував, що можу зробити це сам в той час як мій коханий чоловік жив в іншому місті. Незабаром я виявив, що мені потрібно довго керівництво відносини відстані, щоб бути моїм щоденним супутником.

Я хотів би поділитися своїм досвідом з міжміського зв’язку і дати вам деяке уявлення про мою довгої керівництво відносини відстані.

Підготовка до Невідомому

Коли я починав, у мене не було ні найменшого уявлення про мою довгої керівництво відносини відстані. У мене було багато досвід відносин, щоб повернутися – я відчував себе більш ніж готовий до того, попереду. Я знав, що мій друг, що живуть в іншому місті, у нас були телефони, стільникові телефони, електронна пошта, Інтернет, веб-камери, обмін текстовими повідомленнями – що ще я потрібна. Незабаром я виявив, що я потребував моєї довгої керівництво відносини відстані до гладкій дорозі. Незалежно від того, скільки у мене було технології – Я не був готовий до емоційних натиском, що мало статися.

Я знайшов себе туга за її голос після повісив трубку. Чому це не було вкрите моїй довгій керівництво відносини відстані? Як я міг бути таким розсіяним і не подумав про очевидне. Не важливо, скільки, як ви будете спілкуватися, ви також повинні бути готові до емоцій, які приходять з тривалих відносин відстані. Мій наступний пункти допоможуть у цьому.

налаштування і управління очікуваннями

Коли ви перебуваєте в «нормальні» відносини (ж місті), ви просто поспілкуватися, коли ми відчуваємо, що це, відправляти електронну пошту тут або там. Але коли ви входите в тривалі відносини відстані – спілкування стає головним продуктом у відносинах, і це стало якість, а не кількість. Це важливо, щоб очікування від того, коли ви будете спілкуватися і як довго. Там нічого не написано у вашому довго керівництво відносини відстані, що готує вас образив почуття, або забули, коли ваш улюблений людина не в мережі, не передзвонити вам або електронною поштою.

Установка цих очікувань на початку заощадить вам багато душевних мук. Переконайтеся, що ви залишити одну-дві сторінки відкриті в ваш довгий керівництво відносини відстані, щоб зробити розумові примітки. Не маючи очікування задоволення, може призвести до тривожні почуття з приводу тривалих відносин відстані і впливати на його виживання.

плануванні зв’язку

Як я вже натякав раніше, вступаючи у тривалі відносини відстані означає, що вам потрібні інструменти або послуги для того, щоб спілкуватися. Я знаю, це здається очевидним, але ви не повірите, як нерозумно я відчував в перший раз попросили мати голос розмови по MSN і у мене не було мікрофона. Я відчував себе паршиво, що я пропустив цю можливість спілкуватися голосом голосом. І з інтернетом, це можна зробити безкоштовно (за винятком вартості гарнітури з мікрофоном).

Тому переконайтеся, що ваш довгий керівництво відносини відстані є запис для вашого спілкування перелік. Чим більше способів ви будете спілкуватися, тим менше один від одного ви будете себе почувати. Немає нічого краще, ніж отримати ‘(к)’, що означає «поцілунок» в тексті говорити зі мною, або дюжина з них на свій мобільний телефон у вигляді текстового повідомлення.

висновок

Я сподіваюся, що ви дізналися про ваших власних внутрішніх довго керівництво відносини відстані. Він живе всередині вас і так само безглуздо, як це звучить – це працює. Виробник відзначає, в ньому часто. Я впевнений, зробив!