Як залучити жінку – знайомства поради для середнього хлопця, щоб залучити сексуальних жінок

Середній хлопці, здається, завжди думаю, що вони повинні оселитися в їх знайомства життя, і що вони повинні бути вдячні, коли вони знаходять, що жінка хоче зустрічатися з ним. Звичайно, у них є приховане бажання бути в стані на сьогоднішній день і залучити красивих жінок, але коли справа доходить до справи, вони припускають, що у них не буде шансів. Це така загальна думка, що він вважається «реалістичні» мислення. Ну, я повинен сказати вам, такий реалістичності, саме те, що зробить неможливим для вас залучення та дати сексуальні жінки.

Послухайте, я не намагаюся продати ідею, що ви можете бути хлопець, що працює на місцевому дворі пиломатеріалів і ви раптом починають зустрічатися супермоделі, тут. Те, що я вам кажу, що ви НЕ повинні коробку себе в будь обмеженою точки зору того, хто ви можете залучити і дати.

Ось декілька порад про те, як залучити жінку, яка може допомогти звичайний хлопець, щоб залучити і дати сексуальних жінок:

1. Підніміть ваші очікування того, що можливо.

Один з найбільш розчаровують речей для мене бачити, то, коли хлопець бачить красива дівчина в клубі, барі, або там, де, і він автоматично думає, що вона знаходиться поза досяжністю для нього. Мені подобається, щоб вразити клуби з великою кількістю моїх старих друзів, і більшість з них, здається, є такого роду мислення. Ви даєте їм поштовх і сказати їм, щоб підійти до жінки, у них є свої очі на, і вони придумують мільйон виправдань, чому вони в кінцевому підсумку отримати відхилені. Все, що робить, раціоналізацію щоб вона збулася. Бачите, як тільки ви починаєте раціоналізації так, то ви ніколи не будете навіть підійти до жінки ви вважаєте привабливими, і це буде причина, чому ви повинні вирішити.

2. Ви хочете запропонувати свою розмову навичок, ніж наступний хлопець.

Більшість звичайних хлопці можуть вирівняти ігрове поле тільки навчившись говорити з жінками. Див, більшість хлопців, навіть багато з тих, що, здається, добре з жінками, начебто смоктати все це розмову. Якщо ви можете поговорити з жінкою, і зробити її висіти на кожному слові, а потім отримати побачення з нею насправді досить просто. Що відбувається з більшістю хлопців, вони починають деякі дійсно нудний розмову про повсякденні речі, і вони не мають нічого, що “гачки” її увагу. На її думку, вона просто чекає розмова подолати. Якщо ви один з хлопців, які знає, як розмовляти з жінкою, то ви негайно відокремити себе від зграї.

3. Навчіться відокремлювати і добре провести час.

Хочете знати, найпростіший спосіб втратити привабливість жінки в одну мить? Отримати всі незадоволений та ніяково і нервувати, коли ви навколо неї. Чим більше ви будете здаватися, що ви незручно навколо жінки, тим більше вона буде хотіти, щоб піти від вас. Таке відчуття вигляд стає заразним, і ви не хочете, щоб це відбулося. Тепер, якщо ви вільні і насолоджуєшся, що стає важко встояти для жінки.