найбільш ефективний спосіб наблизитися до жінок і флірт

Знаючи про те, як підійти до жінок є найціннішим, що ви можете зробити прямо зараз для підвищення вашого знайомства життя.

Це факт, що кожні вихідні, мільйони людей по всій планеті, з Нью-Йорка до Берліна, поставити на їхні гострі одяг і попрямувати в популярних місцях пікап в надії знайти дівчину. Так, вони можуть робити вигляд, ніби вони просто виходити спілкуватися зі своїми друзями, але багато з них насправді сподіваючись на удачу, що вечір с.

Ну тут же лежить в основі їх перша помилка: перегляд їх місія сьогодні з точки зору “отримання пощастило”. Більшість хлопців дійсно думаю, що рахунок у матчі з жінкою в барі становить близько удачі, долі, або відбувається, щоб бути в потрібному місці в потрібний час.

Вони не розуміють, що коли мова заходить про те, як підійти до жінок, є ряд “класичних помилок”, які хлопці роблять постійно – гублять свої шанси, навіть не підозрюючи про це – і що є гарантований ходи ви можете звернутися в практично гарантує успіх.

У свідомості однієї людини, “успішний” результат може означати розмову з Cool Girl і залишивши з номером телефону. Але для хлопців, які вдосконалили свій підхід і розмовні навички, успіхи оцінюються по-різному. Запитайте їх про те, як підійти до жінок, і вони заявляють, що щось менше, ніж “ж ніч лежав” – отримання іпотечного приголомшливе видовище з їх сьогодні ввечері – це даремно вечір.

Біда в тому, що понад 90% хлопців не знаю, як підійти до жінки. І вони занадто прагнуть підійти до жінок через значну кількість невизначеності, який бере участь.

Подумай про це. Що проходить через вашу голову, коли ви бачите дівчину в нічному клубі, що ви хотіли б підхід? Ви можете думати …

“Там немає шляху. Дівчата, яка є те, що повинно бути прекрасним зустрічатися з кимось.”
“Я, ймовірно, не в її смаку.”
“Я можу сказати, що вона не в настрої, щоб підходити”.

І тоді, звичайно, є класичний чоловічий виправдання …

“Я хотів би підійти до цієї дівчини, але якого біса я повинен їй сказати?”

Що відбувається hereis, що ви просто представляючи потенційні негативні результати. Це тому, що ви самі обумовлені вірити, що найбільш вірогідним результатом, коли ви прагнете підійти до жінок, у тому, що вони ігноруватимуть вас або просто не буде зацікавлений.

І тому, звичайно, для чоловіків, які не знають, як підійти до жінок, це регулярно стає висновок. Зазнавши через цей процес ніяково десятки, можливо, сотні разів, ці хлопці припинять спроби розмовляти з дівчатами в цілому.

Вони думають: “навіщо? Вона просто збирається реагувати шляхи останні 1 жінки зробили. Вона не буде зацікавлена ​​з якихось причин, а потім мені доведеться миритися з утрудненням того, щоб йти з моїм хвостом між моїм ноги “.

Ну, я радий повідомити, що ви можете дізнатися як підійти до жінок таким чином, що це весело, грайливо, впевнено і, перш за все стратегічним. У нас є кілька потужних, конкретні “відкривачки” ви можете використовувати з гарячою курчат, які зроблять їх посміхатися, а замок в їхніх інтересах.

Моя команда і я перевірив їх у полі тисячі разів, щоб гарантувати, що це найкращі способи проникнути в неї захист і запустити взаємодії.

Жінки більше не побачу Тебе як деякі з вашої глибини, небезпечні чувак, який сподівається, щоб не отримати відмову. Швидше за все, жінки будуть відразу ж відчуваю, що ти чувак, який може принести більше задоволення в їх увечері.

Якщо ви готові освоїти наш “куленепробивним” Стратегії як підійти до жінок і створювати швидкі з’єднання з красивими жінками, зайдіть на наш сайт, скачайте безкоштовну керівництві зваблювання, який пропонується на сайті Mack Tactics. Він містить тонни порад про те, наближається до жінок. Йдемо далі і почати роботу – світ красивих, доступних жінок чекають вас.