поради з знайомства

Я помітив одну річ з сайтів знайомств для шлюбу. І, що дуже багато жінок і чоловіків, потрібно знати деякі поради і рекомендації про те, як використовувати онлайн християнські служби знайомств. Будь ласка, скористайтеся цими порадами, і я сподіваюся, що це допоможе вам у вашій боротьбі.

Поради для жінок
· Ніколи не видати вашу особисту інформацію до тих пір поки ви не будете впевнені, що у вас можна довіряти іншій людині. Тому що, якщо ваш номер зазначив у своєму щоденнику, все йому потрібно, це ваше ім’я і стан, в якому ви живете, і наступне, що ви будете знати те, що він на вашому порозі.

· Якщо чоловік штовхає занадто багато для вас, щоб дати йому свій номер телефону або поговорити по телефону, що це поганий знак. Людина, яка благочестиво будуть поважати вас достатньо, поки ви не готові розмовляти і рухатися вперед.

· Багато людей задаються питанням, хто повинен ініціювати контакт. Моя думка не ініціюють. Нехай хлопець взяти на себе ініціативу, щоб рухатися далі, для виклику, дату або в будь-якому випадку може бути. Особисто я хотів би бути один, щоб почати контакт, теж. Таким чином, повагу фактор буде більш з його боку.
При використанні служби християнських знайомств, Використовувати тимчасовий ID розсилки, наприклад, Yahoo, так що він не отримав ваш постійний ідентифікатор розсилки для життя. Не ставте своє повне ім’я на ідентифікатор, який ви робите. Це було б помилкою.

· Як люб’язність, ви повинні написати Повернутися до кожного хлопцеві, який пише для вас, навіть якщо ви думаєте, що він не для вас. Використовуйте деякі типові відповідь наприклад “Я радий, що Ви мені написали, але після відвідування вашого профілю, я не думаю, що ми дуже хороший матч. Спасибі і Бог благословить вас. “Дійсно даю їм принаймні одна відповідь.

· Ці люди твої брати у Христі, тому ставитися до них добре.

для чоловіків
· Не змушуйте жінку, щоб рухатися вперед дуже швидко. Бути приємним і значення її досить, щоб чекати її, щоб задовольнятися перш ніж рухатися вперед.

· Не забувайте, що ці жінки вашої сестри у Христі, тому ставитися до них добре! Це означає, захоплення, повагу, співчуття, спокій, витримка і самодисципліна, сказати кілька.

· Без сексу! Це дочка Божого ми говоримо тут! Якщо випадково ви вважаєте, що ви можете зігнути Божий стандарт для сексуальної прозорості, ви собі бойова.
Секс це не тільки спілкування, але усно, зворушливі, мастурбація, дотики грудей і нижче пояса чоловіків також є його частиною. І, що не допускається.

· Якщо жінка говорить, що вона не зацікавлена, то просто залишити її. Не вішайте на неї. Там немає необхідності, щоб відповісти. Є багато жінок, там чекає на вас.

· Використання служби християнських знайомств, як ввічливість, Ви повинні написати Повернутися до кожної жінки, яка пише для вас, навіть якщо ви думаєте, що вона не для вас. Використовуйте деякі типові відповідь наприклад “Я радий, що Ви мені написали, але після відвідування вашого профілю, я не думаю, що ми дуже хороший матч. Спасибі і Бог благословить вас. “Дійсно даю їм принаймні одна відповідь.