пропозиції про одного ломка

Може бути, ви тільки що закінчили з хлопцем? Як ви думаєте, ви втрачені без нього? Не питання, якщо ви можете возз’єднатися з ним? Ось деяка допомога у відносинах з хлопцем, розпаду.

По-перше, вирішите чи відносини дійсно закінчені. Поки ви не можете насправді сказати, що він є частиною вашого минулого, а не ваше справжнє і можливе майбутнє, ви не зможете рухатися вперед.

Це не може бути, щоб стверджувати, що потрібно поставити ваш друг у минулому відразу. Є вибір дій для того, щоб захопити ваші колишні тому. Ви можете продовжувати бути частиною його повсякденного життя в дуже зручному вигляді стрибків, щоб бути другом і подругою ще раз.

З іншого боку, коли ви готові рухатися далі, є кілька кроків, які можна зробити для досягнення закриття. Закриття є процесом, в якому ви помітите, що відносини закінчилися, і ви починаєте, щоб відновитися.

Цілком можливо, що життєво важливо, що ви повинні виконувати, безумовно, отримати через ваш біль. Є декілька можливостей, щоб домогтися цього:

· Поговоріть з друзями та родиною, які дійсно розуміння і може допомогти вам обробляти ваші почуття. Чесний хороший друг буде виконувати це, але багато хто з ваших приятелів названий так, ймовірно, не буде вгору до бою.

· Крок у короткий термін терапії так що його можна обробляти ваші страждання, маючи безпристрасним третьою стороною

· Тип вниз ваші страждання в журналі, у віршах або в пісні. Тепер у вас є дешевий спосіб поділитися собі і не зажадає хто інший в ньому участь.

Після того, як досягти деякої міри закриття, знищити те, що ви можете мати вашого колишнього приятеля. Ці речі будуть ще тільки згадати його і коханої розпаду. Деякі речі ви також віддаєте перевагу руку назад, тому що у них є дійсно варто. Все інше ви можете просто кинути. І потім, якщо можливо, він надав вам подарунки, які ви хочете зберегти, коробка їх і зберігати їх на даний момент.

Потім з’ясувати, як ви будете витрачати ваш час, що ви не є частиною закоханих. Цілком можливо, що ви будете думати годин тягнеться на ваших руках. Або навіть, часто вам трапиться бути звільнений тільки без необхідності для Вас, щоб зробити що-небудь вашим колишнім хотіли ви виконувати.

Візьміть участь в матеріал, який задовольнить вас. Перейти на роботу з центру для того, щоб вам виглядати і відчувати себе дуже добре. Витратьте деякий час стає масажу в спа-салоні. Візьміть іспанська навчання в місцевому громадському центрі. Або просто, щоб добровільно почати з Big Sisters Америки.

За тільки проведення питання, які порадують вас, ви станете щасливою людиною. Ви виявите, що ви просто пропустіть ваш колишній набагато менше.

Хорошим способом ви будете знати, що Ви старше ваш колишній друг, що ви просто почнете будувати почуття просто бренд нової людини. Ймовірно, більшість з них можуть бути взаємні. Рано чи пізно, ви відкриєте для себе права людини, а також формування нового ставлення. Що буде, коли ви знаєте, у вас є дійсно вдалося рухатися далі. Екс-бойфрендом розпаду не буде так, що критичні більше.