4 дуже дратує перших тем розмови датою

№ 1 першого побачення поворот-говорив нічого про своїх колишніх!
ніколи нічого не кажу про ваших колишніх на першому побаченні, і це не має значення, що ви хотіли б сказати, не робіть цього! Якщо у вас є негативні моменти, щоб сказати про свого колишнього ваша дата буде думати про Вас як мстивого людини і, можливо, саме та людина, яка не має нічого позитивного сказати про відносини в цілому. З іншого боку, якщо ви все ще говоримо про ваші позитивних екс дати вашого отримаєте враження, що ви як і раніше зацікавлені у відносинах з вашим колишнім, знову не те, що ви не хочете, щоб ваш партнер думає на першому побаченні.

# 2 Дата першого повороту-залишитися осторонь від теми бесіди, які зосереджені тільки ваше багатство!
Часто хобі, які ми приймаємо участь з може відправити повідомлення про наших доходах та успіхи, найкращий і найбільш ефективний спосіб уникнути прикрих дату вашого з цим, щоб зосередитися на своєму минулому досвіді, а не розмова будується навколо дорогих Хоббі та іграшки Можливо, ви придбали або зробили.

# 3 Дата першого повороту-постійно говорять про ваші минулі днів слави!
Це величезне розчарування для людей на першому побаченні, повертаючись до вашого минулого дні слави з кимось на першому побаченні, робити це можна посилати суперечливі сигнали в даті, що ви живете в минулому, і не орієнтовані на рух вперед у майбутнє , зазвичай на першому побаченні ви не хочете, щоб зосередитися на своєму минулому багато. Ваша дата буде більш цікаво те, що ви зараз робите зі своїм життям і ваші цілі й устремління в майбутнє. Розмови, які про ваші минулі успіхів дає вашій датою відчуття, що ваша нинішня життя може бути нудним і тепер жодна жінка або чоловік не дивиться на сьогоднішній день і почати відносини з нудний чоловік.

# 4 дата першого повороту-говорять про вашої проблеми зі здоров’ям!
Підтримування вашої першої дати розмов світла в природі є важливим. Розголошення ваші проблеми зі здоров’ям на першому побаченні не в світло, насправді будь-якого захворювання у вас є не повинні бути розкриті на першому побаченні. На жаль, люди іноді занадто стурбована питаннями охорони здоров’я, і ​​це може налякати потенційних матч на виїзді, люди, як правило, звернуто на потенційних партнерів, які є здоровими, здебільшого, більшість синглів не хочуть витрачати свій час і лікування відвідування лікарень право з воріт зі своїм партнером. Дайте йому кілька дат або більше, перш ніж у будь особливості щодо вашого здоров’я, як ви будете знати, до того, чи є зв’язок між вами так чи інакше.

№ 5 першого побачення НЕ поворот-не говорять про інших людей ви зустрічаєтеся або від!
Ніколи не кажіть ваші дати ви були на 4 дати протягом останніх 5 днів, останнє, що ваша дата захочуть почути виходить з ваших вуст це подробиці про вашої останньої 4 дати протягом останніх 5 днів. Це прекрасно, щоб поговорити про ваші знайомств досвідом в цілому, але специфіка не потрібні в ваше перше побачення, немає нічого поганого в цьому. Однак, з іншого боку, вона не може бути мудрим, щоб сказати, що у вас не було дати протягом року або більше, оскільки це дасть враження, що щось може бути не так з вами. Чим менше ви говорите про минуле знайомства відчуває тим краще для вас буде. Успіху і щасливого знайомства онлайн знайомств і спілкування!